Survivor 2018 Batuhan Buğra Eruygun Kimdir? Yeni Katılan Yarışmacı

Survivor 2018 Batuhan Buğra Eruygun Kimdir? Yeni Katılan Yarışmacı… Survivor 2018 programına 4 yeni oyuncu geliyor. Programda şanssızlıklar devam ediyor. Sakatlanan yarışmacılar Survivor’a veda etmek zorunda kalıyor. Bu yüzden de giden yarışmacılar yerine yeni yarışmacılar yarışmaya dahil oluyor. Survivor 2018 programına katılan 4 isim şöyle; Elif Şadoğlu, Yiğit Dikmen, Mustafa Kemal Kurt, Batuhan Buğra Eruygun…

Bizler bu konumuzda sizlere Batuhan Buğra Eruygun’u tanıtıyoruz. Batuhan Buğra Eruygun Kimdir? Batuhan Buğra 1991 doğumlu. Türk atlet olarak çalışan Batuhan Buğra Eruygun engelli koşularda yarışmaktadır. Batuhan Buğra Eruygun Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı sporcusudur.

2013 yılında rekor kırmıştır. 7.98 süre ile 60 metre engelli Türkiye Salon rekorunu elinde tutuyor. 60 metre engelli koşuda da 8 saniye ile bitiren ilk milli atlettir. Bu sayede rekorlar kitabına ismini yazdıran isim oldu. Ancak aynı sene de Türkiye Atletizm Federasyonu Batuhan Buğra Eruygun’u doping kullandığı gerekçesiyle iki sene spordan men edilmiştir.

2015’te kanser olduğu belli oldu. Milli atlet uzun süre tedavi gördü ve sonunda bu hastalığı yenip spora geri döndü. Şimdi de en zor şartlarda spor yapmaya gidiyor. Survivor 2018 programında bu sezon Batuhan Buğra Eruygun’u da izleyeceğiz. Başarılı sporcunun bu yarışmada da iddialı olacağını düşünüyoruz. Batuhan Buğra Eruygun gönüllüler takımına çok artı sağlayacaktır diye tahmin ediyoruz kendisine başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

  1. Haydi Batuhan bitir bu allstari ⏳

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.