Survivor 2018 Berna Canbeldek Kimdir? Bilgileri Resimleri İnstagramı

Survivor 2018 Berna Canbeldek Kimdir? Bilgileri Resimleri İnstagramı… Survivor 2018 yarışması yeni katılan bir yarışmacıyı sizlere tanıtacağız. Aslında Survivorda daha önce yarışmış olan bu yarışmacıyı tanıyor olabilir. Berna Canbeldek. Berna’yı biz sadece Survivor da değil daha önce başka yarışmalarda da izledik.

Survivor 2018 yarışmasına da katılacak olan Berna Canbeldek kimdir bilgilerini sizlerle paylaşalım. Berna Canbeldek 1989 Bursa doğumlu. Berna profesyonel dansçı ve dans eğitmeni. Ailesi Almanya’ya göç etmiştir. Ailesiyle birlikte Berlin’de yaşamaktadır.  State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin’de  okudu. 12 yaşından beri dans eğitimi almaktadır. Spor ve sörf ile uğraşmaktadır. Berna Canbeldek hırslı bir kişiliğe sahip.

Berna Canbeldek ilk olarak Yetenek Sizsiniz’e katıldı. Ardından Survivor 2014&2015 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında yarıştı. Son olarak Boxun Yıldızların da yarışmacı olan Berna şimdi de tekrar Survivor 2018 yarışmasına katılıyor.  Berna Canbeldek gönüllüler takımında yarışan Berna Canbeldek bu sefer de muhtemelen All Star takımında yarışacaktır.

Survivor 2018 yarışması başladığı andan beri sürekli sakatlanmalar devam ediyor. Bazı oyuncular ufak bir pansumanla yarışmaya geri dönebilirken bazılarını uzun bir tedavi süreci bekliyor. Bu yüzden de bazı yarışmacılar bu sezon tekrar yarışmaya dönemedi. Gamze Survivor’a devam edemedi. Hakan da tedavisini tamamladı ve yarışlara geri döndü.  Bazı yarışmacılarda elenince yerine Mustafa Kemal Kurt, Yiğit, Elif ve Batuhan Buğra katılmıştı. Yeni katılan yarışmacı Berna kimin yerine gelecek? Survivor 2018 ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mart 2018