Survivor 2018 Birleşme Partisi Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak Videosu

Survivor 2018 Birleşme Partisi Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak Videosu... Survivor 2018 programında birleşme partisi zamanı geldi. Birleşme Partisi Survivor 2018 de çok önemlidir. Yarışma kavga gürültü olmadan sadece eğlence amaçlı olan birleşme partisine ünlü konuklar katılır. Acun Ilıcalı ekibi ve yarışmacılar bu parti de çok eğlenirler.

Survivor 2018 programında birleşme partisinin bu seneki konukları Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak. Aleyna Tilki henüz 18 yaşında olmasına rağmen 2 yıldır Türkiye’nin en çok parlayan şarkıcısı oldu. Acun Ilıcalı da böyle bir yıldızı yarışmaya konuk etti. Birleşme partisinde Aleyna Tilki şarkı söyleyecek giyimiyle de eminim yine çok konuşulacaktır.

Aleyna Tilki birleşme partisinde şarkı söyleyecek ve yarışmacıların kendi aralarında yapacağı şarkı yarışmasında jüri koltuğuna oturacak. Aleyna Tilki’nin yarışmacılara yaptığı yorumlarda eğlenceli sahneler olacak. Survivor 2018 de birleşme partisinin diğer bir konuğu da İbrahim Büyükak.

İbrahim Büyükak 3 adamdan birisi.  Komedyen olan İbrahim Büyükak diğer arkadaşları Oğuzhan Koç ve Eser Yenenler ile birlikte daha önceki sezonlarda Survivor skeci yapıp yarışmacıların taklidini yapmışlardı. İbrahim Büyükak’ta kendi başına katılacağı birleşme partisinde şarkı yarışmasında jüri olurken aynı zamanda yarışmacılar hakkında yorumlar yapacak. Bakalım ne komik sahneler izleyeceğiz.

Survivor 2018 birleşme partisi konukları İbrahim Büyükak ve Aleyna Tilki. Bu bölüm çok sevilecek. Survivor 2018 programının en eğlenceli bölümleri olan birleşme partisi sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2018