Survivor 2018 Damla Oyunları Bilerek Mi Kaybediyor Ünlüler Kazansın İstiyor

Survivor 2018 Damla Oyunları Bilerek Mi Kaybediyor Ünlüler Kazansın İstiyor… Survivor 2018 de geçen hafta pazartesi günü Acun Ilıcalı takımları böleceğini ve sistemin değişeceğini açıklamıştı.  Pazartesi açıklandı tüm takımlar değişti. All Star takımından Damla, Hilmi Cem ve Murat gönüllüler takımına geçti. Gönüllüler takımından da Mustafa Kemal All Star takımına geçti.

Survivor 2018 de eleme sistemi de değişmişti. Eleme artık tek dokunulmazlık ile oynanmayacak. Hem cumartesi hem de pazar dokunulmazlık oyunları oynanıyor. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan iki kişi eleme ismi çıkıyor. Eleme de ilk isim oylama ile belirlenirken 2. isim de dokunulmazlığı kazanan isimden geliyor. 2. dokunulmazlığı kaybeden takımda diğer takım olursa 2 adayda onlar çıkarıyor. Ancak yine aynı takım dokunulmazlığı kaybederse elemeye bir isim daha çıkarıyorlar.

Damla artık gönüllüler takımında. Acun Ilıcalı All Star takımından gönüllülere geçmek üzere 3 kişi belirledi sadece. Ama sosyal medya yorumlarını gördüğümüz de bu takıma güçlü ve hızlı yarışmacı değil onun yerine atışı iyi olan yarışmacıların gelmesi yönünde yorumlar daha fazla. Gönüllüler takımının hız konusunda bir sorunu yok ancak final de yapılan atışlarda denk getirme sorunları var. Bu sorunlarını da umarız en yakın zamanda çözerler.

Damla gönüllüler takımına geçti ancak bu takıma gönül olarak bağlandı mı? Bu sorunun cevabını çoğumuz hayır olarak veririz galiba. Çünkü sosyal medya da Damla’nın bilerek oyun kaybettiğini ve ünlüler takımına bilerek sayı kazandığını düşünenler bile var. Bu konunun yorumunu da size bırakıyoruz? Sizce Damla bilerek ünlüler kazansın diye oyunları kaybediyor mu? Bir de geçen günlerde Damla havuzdayken Sema koşarak havuza atlayıp Damla’ya sarılıyor. Dostluklarını pekiştiren iki arkadaş mutluyken gönüllüler takımı bu durumdan hiç hoşlanmıyorlar. Damla’nın bir de kaybettikleri halde güldüğü bir sahne yansıdı. Bunu da sizlerle paylaşıyoruz.

Damla ünlülerin kazanması için sayı kaybediyor mu? Ünlüler takımına geri dönmek istiyor mu sizce? Yorumlarınızı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 Damla Oyunları Bilerek Mi Kaybediyor Ünlüler Kazansın İstiyor (1 Yorum)

  1. Damla geçti gönüllü olamaz.all star olarak başladı.aklı kalbi ünlülerde asla bir gönüllü olamaz artık kimse şansını zorlamasın zaten semayla havuzda gülmüşmüş .tabiki gülecek çünkü birbirlerini çok seviyorlar buda sevdikleri için ondan kaynaklı bir durum , takım dengesi olsun diye geçti bu doğru gayet iyi yarışıyor kimse altında art niyet aramasın all starın bir hedefi vardı buna damlada dahildi murat ve hilmicemde ona keza gönüllüler çok konuşacağına oyun kazanmasını bilsinler.günah keçisi aramasınlar damlayıda muratıda hilmicemide kimse suçlayamaz .zaten hilmicem murat damla all starkende bazen oyun kaybedebiliyorlardı ama hiç bir arkadaşı aaa sen niye bunu kaybettin demedi gönüllü oldular sırtlarında koca bir yük hep kazansın istiyorlar hakan olsun nagihan olsun bu çok saçma hakanında kaybettiği oyunlar var saçmalamasınlar murat için konuşuyor hakanın sözü takıma katkın olmayacaksa git ünlülere hilmicemin damlanın muratın sanki hiç kaybetme lüksü yokmuş gibi bu şekilde insan yıpratılmaz.keşke damlanın yerine sahra gitseydi elif gitseydi acun bey lütfen hakanın konuşmasını dikkate alın hiç zannetmiyorum ben damlanın bilerek oyun kaybettiğini ben survivor başladığı ilk seneden beri izleyen bir izleyici olararak asla bunu kabul etmiyorum madem seyreden ve halkın bu kadar önemli o zaman hemen bir değişiklik yapın derim sahrayı gönüllülere koyun damlayı yine all stara geçirin .bak ben çok iyi gözlemlerim gönüllülerde kalacak kişiler hilmicem murat hakan kızlardan nagihan ve damla tabiki damla orda kalırsa , sizinde sadece gözünüzde senelerdir tanıdıklarınız kalacak gönüllülerde gersi elenir finâle bunlar gider zaten kusura bakmayın ama damlayı orada görmeye hilmicemi ve muratı gönüllü takımında görmeye halâ alışamadım oysa ne çok sevinmiştim.sakın damlayı gönüllü takımında kalırsa ezmelerine izin vermeyin .hakanın plânları ortada ben onu mervelerin seranayın zamanından tanıyorum .dilerim seyredeninizin değeri vardır eğer ben gece 12lere kadar uykumu feda ediyorsam bununda önemi olsun bence.damla öyle karakterde değil semayla çok güzel bir dostluk yakaladı.tıpkı hilmicem ve muratın olduğu gibi yalnız bu sene çok uzaklar birbirinden sanki araları bozuk gibi belki ben öğle hissettim.dediğim gibi damla ünlülere sahra gönüllülere daha iyi olur.

Eklenme Tarihi: 9 Nisan 2018