Survivor 2018 Gizem Kurtulan Kimdir? Hakkında Bilgiler Nereli Yaşı Okulu?

Survivor 2018 Gizem Kurtulan Kimdir? Hakkında Bilgiler Nereli Yaşı Okulu?… Survivor 2018 programı yayınlanmaya başladı. Yarışmacılar hemen merak edildi. Çünkü gönüllüler ekranda görüp tanıdığımız insanlardan değil halktan oluşuyor. Survivor 2018 gönüllüler takımında yer alan bazı yarışmacıların bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Survivor 2018 programı yarışmacılarından birisi de Gizem Kurtulan. Gizem Kurtulan 1994 Bursa Mustafakemalpaşa’da doğumlu. Gizem Kurtulan pilates eğitmenliği yapıyor. Doğayı gezmeyi seven yarışmacı üniversite mezunu. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor bölümünden mezun olan yarışmacı sağlıklı yaşamla egzersizle ilgileniyor.

Gizem Kurtulan daha önce Pentatlon- Bıathle Türkiye Açık Şampiyonası’na katılmış ve derece almıştır. Gizem Kurtulan’ın instagram hesabını da sizler için inceledik. Sade bir hayata sahip. Ailesine dair bir bilgil bulunmamakla birlikte sevgilisi de yok görünüyor instagram hesabında.. Gizem Kurtulan instagram hesabı; gzmkrtln

Gizem Kurtulan‘ın instagram adresinde çok aktif bir spor hayatı olduğunu görebiliyoruz. Resimlerini de sizlerle paylaşıyoruz. Survivor 2018 Gizem Kurtulan Kimdir işte resimleri:

 

Survivor 2018 Gizem Kurtulan Kimdir işte bilgileri kendi ağzından:

https://www.youtube.com/watch?v=jYttkzrspvw

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2018