Survivor 2018 Gönüllülere Gelen Mustafa Kemal Kurt Kimdir?

Survivor 2018 Gönüllülere Gelen Mustafa Kemal Kurt Kimdir?.. Survivor 2018 programında bu sezon All Star ekibine karşı gönüllüler takımı yer alıyor. Ama gönüllüler takımı güç olarak All Star’a göre biraz güçsüz kalıyor. Acun Ilıcalı’da bu dengesizliği gidermek adına gönüllülere güçlü isimler dahil etmeye çalışıyor. Survivor 2018’a başvurmuş ve girememiş olan yedek isimlerden olan Mustafa Kemal Kurt’u yarışmaya dahil etme kararı aldı.

Mustafa Kemal Kurt aşağıda paylaşacağımız resimlerden anlayacağınız üzere oldukça güçlü bir isim. Gönüllüler takımına çok şey katacağını düşünüyoruz. Acun Ilıcalı Gönüllüler’e Nagehan Karadere’nin de katıldığını açıkladı. Mustafa Kemal Kurt ve Nagehan Karadere Gönüllüler takımında yeni kazanılan oyunlar dönemini başlatır diye umuyoruz.

Mustafa Kemal Kurt Kimdir? Mustafa Kemal Rugby sporu ile ilgileniyor. Rugby sporu nedir nasıl oynanır? Güç gerektiren bir spordur. 15 kişiden iki takım ve 40 dakikalık iki devre halinde oynanan oyunda oyuncu elindeki topu ileri pas vermeden kale çizgisinin arkasına geçirmeye çalışır.

Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivor’a katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu açıklıyor. Biliyoruz ki Gönüllüler bu Survivor’da çok şanslı değil. Çünkü bu zamana kadar yayınlanan Survivor yarışmalarındaki en iyi adaylara karşılık gönüllülerden oluşan bir takım.

Bir yanda tecrübeli ve Survivor şartlarını bilerek gelen insanlar diğer tarafta belki de hayatlarında ilk defa bu kadar zorlanan insanlar.

Mustafa Kemal Kurt instagram hesabı da mouss_14… Gönüllüler takımında yer alan Melih, Anıl, Nevin, Funda, İpek, Ramazan, Hakan Hatipoğlu, Cumali, Birsen ve Yağmur. Yarışmacılara destek amaçlı güçlü bir isim olan Mustafa Kemal Kurt dahil oluyor. Mustafa Kemal Kurt‘un başarısını nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=7BSZPW3PZi0

YORUMLAR

  1. Gercekten oynatmak istemediler.Kendisini gösteremedi.Ama umarim ac ve açikta kalmaz.

  2. Valla iyi olur duruşa bakılırsa güçlü ve başarılı olacağını düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.