Survivor 2018 Hakan Yarışmaya Ne Zaman Geri Dönecek Yarışmada Oynayacak?

Survivor 2018 Hakan Yarışmaya Ne Zaman Geri Dönecek Yarışmada Oynayacak?.. Survivor 2018 yarışmasında geçen hafta Hakan ödül oyununda sakatlandı. Kafasını parkura çarptı. Hemen ambulansla acil müdahele yapılan yarışmacı sahalara ne zaman geri dönecek merak ediliyor?

Tv8 de yayınlanmaya devam eden Survivor 2018 yarışmaları devam ediyor. Bu yarışlara şuan Hakan Hatipoğlu katılmıyor. Bu da neden katılmıyor sorusunu akıllara getirdi. Hakan Hatipoğlu yarışmalara ne zaman katılacak, yoksa katılmadan elenerek yarışmadan ayrılacak mı?

Survivor 2018 programında All Star kadrosunda yer alırken daha oyunlar başlamadan kadrosu değişti Hakan Hatipoğlu’nun. Takımda huzursuzluk çıkmaması adına Hakan Hatipoğlu Gönüllüler takımına geçmişti. Gönüllüler takımında yer alması onlar için büyük bir şanstı. Çünkü hem tecrübeli hem de güçlü bir oyuncu. Survivor 2018 yarışmasında geçen hafta ki ödül oyununda olanlar oldu.

Hakan Hatipoğlu parkurda hızlı bir şekilde ilerlerken kafasını parkura çarpıyor. Hemen doktor müdahele ediyor. Sonrasında ambulansla hastaneye kaldırılıyor. Hakan Hatipoğlu Survivor 2018’in renkli simalarından.Bu yüzden de yarışmaya ne zaman döneceği merak konusu oldu.

Acun Ilıcalı Hakan Hatipoğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hakan Hatipoğlu’nun Survivor’a katılacağını ancak yarışmalara dahil olmayacağını söyledi. Hakan Hatipoğlu yarışmalara katılmayacak ama oyuncu seçimlerinde ve stratejilerde onlara fikir verecek. Hakan Hatipoğu 1 ay sonr ayarışmaya devam edecek ancak eski performansını yakalayabilecek mi?

Survivor 2018 Hakan Hatipoğlu 1 ay sonra performansı sizce nasıl olur? Survivor 2018 yarışması bilgileri sizlerle sitemizde paylaşıyoruz. Yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2018