Survivor 2018 Hakan’a ne oldu Yaralandı Diskalifiye mi Olacak? 16 Şubat Cuma

Tv8 de devam eden ve oldukça hızlı başlayan Survivor 2018 de yarışmalar ve parkurlar nefes kesmeye başladı. Tam bu sırada Hakan Hatipoğlu inanılmaz bir kaza yaşadı ve çok kötü yaralandı. Bizde merak edenler için Survivor 2018 Hakan’a ne oldu Yaralandı Diskalifiye mi Olacak? 16 Şubat Cuma günü izleyeceğiz bakalım neler olacak.

Survivor 2018 Hakan’a ne oldu Yaralandı yarıştan ayrılacak mı Diskalifiye mi Olacak? 16 Şubat Cuma

Survivor 2018 programında yarışmalar hız kesmeden devam ediyor. Ünlüler takımı da gönüllüler takımı da ödül oyunlarını kazanmak için çok çaba harcıyorlar. Survivor’da oyunlar devam ederken bazen kazalarda yaşanıyor. Survivor 2018 de ödül oyunu oynanırken malesef acı bir kaza gerçekleşti.

Hakan Hatipoğlu gönüllüler takımında yarışıyor ve takımı için yarışı kazanmak için tüm çabasını harcarken kafasını parkurdaki bir tahtaya çarpıyor. Ancak hızla sürüklenerek kafasını çarptığı için ağır darbe alıyor. Bu darbe sonucu Hakan Hatipoğlu parkurdan çıkıyor ve kafam diyerek bağırıyor. Hemen tüm yarışmacılar ve ambulans görevlileri yanına gelip Hakan Hatipoğlu’na ilk müdahalenin ardından ambulansa alıp hastaneye götürdüler.

Kafasına aldığı darbeden dolayı hastaneye kaldırılan Hakan Hatipoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu açıklaması yapıldı. Hakan Hatipoğlu Survivor 2018’den diskalifiye olmuyor. Bu yarışmaya kazanmak için geldi ve sonuna kadar gitmek en önemli amacı. Diğer yarışmacılar gibi oda çok sıkıntılar çekecek bu süreçte ama sonunda bu yarışmadan başarıyla ayrılacaklar.

Survivor 2018 de Hakan Hatipoğlu ödül oyunu sırasında kafasını çarpması sonucu hastaneye kaldırılmıştı. Acun Ilıcalı onun iyi olduğunu açıklayarak arkadaşlarının rahat bir nefes almasını sağladı. Hakan Hatipoğlu bir süre dinlenmesinin ardından yarışmadaki yerini almaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 Hakan’a ne oldu Yaralandı Diskalifiye mi Olacak? 16 Şubat Cuma (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018