Survivor 2018 Hangi Ülkede Adada Nerede Çekiliyor, Sahil Neresi Nasıl Gidilir?

Merak ettiğiniz Survivor 2018 Hangi Ülkede Adada Nerede Çekiliyor, Sahil Neresi Nasıl Gidilir? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Survivor 2018 Hangi ülkede çekim yapıyor her yıl merak onusu olur. Acun Ilıcalının sunduğu ve büyük merakla beklenen Survivor 2018 Allstar kadrosu ile çekim alanları ile merak konusu oldu. Tv8 ekranlarında merakla Survivor 2018 izleyenler programın Hangi Ülkede çekimlerinin yapıldığını görüntülerdeki Adanın Neresi olduğu ve sahiller merak konusu oldu.

Bizde sizler için Survivor 2018 Hangi Ülkede çekiliyor, 2018 de Survivor Hangi Adanın sahillerinde Çekiliyor gibi meraklı konuların sorularına yanıt vermek istiyoruz. Bu sorulardan bazıları da Survivor 2018 de ki Sahil Neresi Survivor 2018 adasına Nasıl Gidilir? gibi sadece merak etmeyip oraları görmek için gitmek isteyenler de olabilir, onlara da yanıt vermiş olacağız..

Survivor 2018 Hangi Ülkede Adada Nerede Çekiliyor, Survivor 2018 Sahiller Neresi adaya Nasıl Gidilir?

Survivor 2018 Hangi Ülkede Çekiliyor? Öncelikle belirtelim ki Survivor her yıl olduğu gibi bu yılda çok ilgi görecek ve çok izlenecek. Çünkü hem yarışmacıları çok iyi ve merak ediliyor hemde çekildiği yerler mekanlar birer harika. Peki ülke neresi 2018 Survivorun çekildiği ülke Dominik Cumhuriyeti. Daha önceki yıllarda da çekimlerin yapıldığı Dominik Cumhuriyeti ve adalarında yapılıyor çekimler.

Survivor 2018 Hangi Ülke Adalarında Nerede Çekiliyor? Harita üzerinden de sizlere sunduğumuz üzere Acun Ilıcalı ve tüm yarışmacılar için sıradışı mekanlar ve sahiller bulundu. Survivor çekim kalitesinin en üst düzeyde olması için Yüksek çözünürlüklü 4K Kameralar, 3D özellikli Full Hd kameralar ile adanın yer yanı kuşatıldı. Dominik Cumhuriyetinden özel izin alan Acun Ilıcalı hayli yüksek miktarda vergi ödeyerek bu izinleri aldı. Survivor 2018 Dominikte Kuzey bölümde olan sahillerde çekiliyor. Dominik Adasında kuzey kısımdaki sahiller adeta cennetten bir köşe gibi.

Survivor 2018 Dominikteki Sahil Nerede Nasıl Gidilir? Dominik Cumhuriyetinin merkezine çok uzak olmayan ancak kuzey adalar bölümü olarak adlandırılan ve Survivor 2018 çekimlerinin yapıldığı sahilleri barındıran adalar ülkedeki en kıymetli alanları içeriyor. Dominik turizm ile geçinirken böyle tv programlarının veya belgesel için gelen programcıların uzun süreli sahil kiralamaları ile meşhur olan bir alan. Onun dışında tatil ve turizm cenneti olarak bilinen Dominik oldukça güzel ve tatil cenneti bir alan.

Survivor 2018 Dominik Cumhuriyeti’nin kuzeyinde sayılacabilecek bir noktada bulunuyor. Google Earth ile bakılınca Gönüllüler Adası ile Ünlüler Adası arasında çok fazla bir mesafenin olmadığını yürüyerek gidilebileceğini görürsünüz. plajdan yürüme yolu ile yaklaşık 760 metre mesafe var. İstanbuldan Türk Hava Yolları doğrudan Dominike götürmese de Ameraka üzerinden veya Brezilya Venezuella üzerinden aktarmalı olarak Dominike ulaşabilirsiniz. Dominik merkezden bu Survivor Sahilleri de çok mesafe değil zaten..

Sizlerde Survivor 2018 Hangi Ülkede Adada Nerede Çekiliyor, Survivor 2018 Dominik Sahil Neresi Nasıl Gidilir? konumuzu beğendiniz ise sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınıza da tavsiye ederseniz çok seviniriz.. Şimdiden teşekkürler..

Survivor 2018 Hangi Ülkede Adada Nerede Çekiliyor işte videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 Hangi Ülkede Adada Nerede Çekiliyor, Sahil Neresi Nasıl Gidilir? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2018

Dizi Haberleri