Survivor 2018 İstanbula Gitme Ödülünü Hangi Takım Kazandı 24- 25 Mayıs

Survivor 2018 İstanbula Gitme Ödülünü Hangi Takım Kazandı 24- 25 Mayıs... Survivor 2018 de 24 ve 25 Mayıs perşembe cuma günü ödül oyunları oynanacak. İki gün sürecek ödül oyununun ardından büyük ödül geliyor. Acun Ilıcalı dünkü ada konseyinde büyük ödülü açıkladı. Perşembe cuma iki gün boyunca oynanacak olan ödül oyunlarının ardından kazanan takım İstanbula gitme ödülünü kazanıyor.

Perşembe ve cuma günü iki gün boyunca ödül oyunu oynanacak. Kazanan takım İstanbul’a gidecek. Bir günü istediği gibi geçirecek. Hem de bireysel olarak takılabilecekler. İsteyen istediği kişiyi görebilecek istediği yere gidebilecek. Survivor 2018 yarışmasında verilen bu ödül gelmiş geçmiş en büyük ödül olarak tabir edildi yarışmacılar tarafındanda. Yarışmacılar yarışma içerisinde İstanbul’a gidip ailelerini görebilecekler. Gerçekten Survivor tarihinde bir ilk.

Survivor 2018 yarışmasında İstanbula gitme İstanbul’da bir gün geçirme ödülünü kazanan takım cuma akşamı belli olacak. Ancak kazanamayan takım için büyük hüsran. Bu ödülü kaçıran takım gözyaşlarına hakim olamayacak. Survivor 2018 25 Mayıs cuma belli olacak İstanbul ödülü kazanan takımı da tüyolar geldikçe sizlerle paylaşamaya çalışacağız.

Survivor 2018’in en büyük ödülü olan İstanbulda bir gün ödülünü kazanan takım gerçekten çok heyecanlı bir gün geçirecekken kimse kaybeden takım tarafında olmak istemeyecek. Survivor 2018 İstanbul ödülünü sizce kim kazanır? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Büyük ödül oyununun kazananı sizlerle 3 gün önceden paylaşıyoruz. İstanbula gitme ödülünün kazananı Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler Türkiye’ye gelerek gönlünce bir gün geçirdiler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 İstanbula Gitme Ödülünü Hangi Takım Kazandı 24- 25 Mayıs (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2018