Survivor 2018 Merve Aydın Neden Yok Oynamıyor Diskalifiye Oldu Mu?

Survivor 2018 Merve Aydın Neden Yok Oynamıyor Diskalifiye Oldu Mu? Survivor 2018 yarışmasının başından beri oldukça çok sakatlanmalar oluyor. Her yarışma da ufak tefek sakatlıklar olurken bazen de ağır sakatlıklar geçiriyorlar. Uzun zaman tedavi görüp yarışmaya dönen bile var. Hakan yaklaşık bir ay yarışmaları kenardan izledi ama sonunda yarışmaya döndü. Ama bazı oyuncular da sakatlanmalarının ardından yarışmadan diskalifiye oldular.

Survivor 2018 de 19 Nisan oynanan oyunda Merve Aydın da sakatlandı. Yemek ödülü yarışmasında iki takımın yarışması da yemek yeyip doymayı hayal ederken yarışmaya iki elle sarılırken birden adada çığlık sesleri duyuldu. Merve Aydın bu yarışma da sakatlanan isim oldu.

Acun Ilıcalı’nın yönettiği yarışma yine zorlu bir parkurdan oluşuyordu. Merve Aydın sudan çıktı. Ama ıslak olduğu için ayağı kaydı ve dizini sert bir şekilde vurdu. Merve acı içinde yere yığıldı. Tüm arkadaşları ona desteğe geldi. Sağlık ekipleri de hemen parkura koştu ve anında Merve’ye müdahale ettiler.

Survivor 2018 de Merve Aydın sağlık durumu nasıl? Oyunlara katılabilecek mi? Yoksa sağlık durumu elvermezse diskalifiye mi olacak ileri ki günlerde açıklanacak. Survivor 2018 yarışmasında Merve Aydın son durumu hakkında bilgileri konumuzda paylaşacağız.

Yarışmadan en son sağlık durumlarının el vermemesi dizinin çatlamasının ardından adaya veda etmişti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.