Survivor 2018 Nagehan Karadere Neden Gönüllüler Takımına Geçti

Survivor 2018 Nagehan Neden Gönüllüler Takımına Geçti… Survivor  2018 programında olaylar bitmek bilmiyor. Bu sezon farklı yaşanmamış olaylar ekrana geliyor. Acun Ilıcalı takımda huzursuzluk çıkmaması adına Hakan’ı gönüllüler takımına almak istediğinden birisi onun yanına gelip bende gönüllülere geçmek istiyorum demiş. Acun Ilıcalı bunu açıkladı ve herkes çok şaşırdı.

All Star hiç böyle bir şey beklemiyorlardı. Acun’un bu sözünün ardından bu ismin Nagehan olduğunu da söyledi. Nagehan çok başarılı bir survivor yarışmacısıydı. Survivor’a önceki katıldığında da çok başarılı performans sergileyen Nagehan bu sezon Sahra’nın yedeği gibi kullanıldığını söylüyor. All Star takımından kendisine çok fazla şans verilmediğinden söz eden Nagehan Gönüllüler’de daha iyi bir performans sergileyerek ön plana çıkmayı hedefliyor.

Nagehan Karadere Kimdir? Nagehan Karadere 1984 doğumlu. 13 yaşından itibaren atletizm koşu gibi dallarda yarıştı. Ve bir çok madalya kazanmıştır. Survivor 2016 programında katılan Nagehan Karadere All Star’a katılırken de kendisini Parkurun Kraliçesi olarak tanıttı. Nagehan Karadere’ye gönüllüler takımında başarılar diliyoruz. Nagehan Karaderenin bu tutumunu siz nasıl yorumluyorsunuz? Nagehan Karadere önceki Survivor 2016 da beşinci olmuştu. Bu sefer kaçıncı olur dersiniz?

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. NAGEHAN İNŞ. SAKATLANIRSIN.ARKADAŞLARINI SATTIN KARAKTERSİZ…

  2. OLMADI ACUN BEY OZAMAN İSTEYEN İSTEDİĞİ TAKIMA GEÇSİN BU NASIL YARIŞMA….

  3. profesyonelliğe sığmayan bir davranış acun beyde işine geldiği gibi davranmış artık izlemeyeceğim ….

  4. Ahh acun abi bu programların
    Keşke insanlıģa faydası olsaydı da bende alkışlasaydım
    Ùzgùnùm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.