Survivor 2018 Ne Zaman Başlayacak Yarışmacıları Kimler Fragmanı

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Survivor 2018 Ne Zaman Başlayacak Yarışmacıları Kimler Fragmanı konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Survivor 2018 Ne Zaman Başlayacak Yarışmacıları Kimler Fragmanı hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Survivor 2018 Ne Zaman Başlayacak Yarışmacıları Kimler Fragmanı… Survivor 2018 yarışması yakında başlayacak.  Survivor ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Survivor 2018 All star olacak zannediliyordu ama ünlüler gönüllüler takımı olacak yine.

Survivor 2018 yarışmasında yarışacak ilk kişiyi Acun Ilıcalı Beyaz Show da açıklamıştı.  Cumali Akgül Survivor’a katılmak için Iğdır’dan İstanbula Tv8 stüdyosuna yürüyerek kendinden söz ettirmişti. 2018 Survivor da yarışacak diğer adaylarda kesinleşmeye başladı.

Survivor 2018 yarışması kesinleşen adayları sizlerle paylaşalım.;Ünlüler Takımında Merve Aydın , Hilmicem İntepe, Turabi Çamkıran, Hakan Hatipoğlu, Ogeday Girişken,Sema Apak, Nagihan Karadere, Semih Öztürk, Avatar Atakan…

Gönüllüler Takımı; Cumali Akgül, Ramazan Kalyoncu Göz6 programından gelen, Tuncay Kes, Ecem Karaağaç Göz6 programı..Şimdilik gönüllüler takımı bu kadar. Gönüllü Seçmeleri devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017