Survivor 2018 Reyting Sonuçları Nasıl? Survivor 2018 İzlendi mi Ab Total Reytingleri

10 Şubat 2018 cumartesi günü ekran serüvenine başlayan Tv8 ekranlarında oldukça sevilip tutulan yarışma programı Survivor 2018 nasıl reytingler aldı tutuldu mu izlendi mi merak ediliyor. Açılış gününde yeşil bir motosikletle hız tutkusunu izleyenlerine göstererek başlayan Acun Ilıcalı Survivor 2018 de gönüllü ve ünlüler ile bakalım reyting sonuçlarında yüzü gülecek mi?

Önceki yıllardaki Survivorlarda olduğu gibi bu sezonda oldukça güçlü bir kadro ile ünlü ve gönüllüler kapışacak. Turabi, Ümit Karan, Hakan, Merve, Nihat Doğan, Hilmi Cem gibi bir çok ünlüyü ve yeni katılımcılar olan gönüllüleri ile Survivor 2018 Reyting Sonuçları Nasıl oluştu? Tv 8 Survivor 2018 programı yarışması İzlendi mi Ab Total Reytingleri nasıl oluştu burada size günlük olarak durumu özetlemeye çalışıp son reytingleri paylaşacağız.

Survivor 2018 Reyting Sonuçları Nasıl? Survivor 2018 İzlendi mi Ab Total Reytingleri

Dominik Cumhuriyetinde yapılan çekimlerin Türkiye üzerinde uydu bağlantıları ile aktarılması ve bunun günlük olarak yapılarak oldukça yüksek maliyetlerin yanı sıra görsel olarak sahillerdeki çekimler bireysel oyunlar farklı yarışmalarla oldukça beğenilecek tutulacak diye tahmin ediyoruz. Acun Ilıcalı ilk sürprizini yaparak Ünlülerden bir kişiyi gönüllülere yolladı. Bu kişi Hakan oldu.

10 Şubatta başlayan Survivor 2018 de Acun Ilıcalı sürprizlere imza atarak başladı. İlk haberde kazanan takım iyi adaya yani şartları iyi olan adaya, kaybeden takımda kötü yani şartları olumsuz olan adaya gidecek. Oyunlarda değişik parkurlarda devam edecek. Oldukça heyecanlı güzel bir Survivor 2018 olacak gibi duruyor. Merak edenler de Survivor reyting sonuçlarını buradan takip edebilir.

Cumartesi günü başlayan Survivor 2018 haftanın 4 günü ekrana gelecek, daha sonraki günlerde her gün olacak. Survivor 2018 reyting sonuçları bakalım diğer kanalları ve dizileri nasıl etkileyecek izleyip göreceğiz. Acun Ilıcalının kanalı Tv8 oldukça yükseliş yaşayıp büyük kanallar arasına girmeye başladı son yıllarda büyük çıkış yakaladı. Reytingleri artıran programların başında Survivor 2018 gibi yarışmalar yer alıyor.

Survivor 2018 Reyting Sonuçları Nasıl? Survivor 2018 İzlendi mi Ab Total Reytingleri nasıl oluştu..

Survivor 2018 Reyting Sonuçlarını buradan sürekli duyuracağız sizlere. Survivor 2018 İzlendi mi Ab Total Reytingleri nasıl sizlerde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.


Tebrikler Survivor 2018, İlk günden Reyting Sonuçlarını altüst etti. Aylardır süren Yeni gelin birinciliği Survivorun başlaması ile sona erdi. Survivor 2018 Reyting Sonuçlarında en yakın rakibini ikiye katladı ve harika bir başlangıç yaptı.. Sizde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 Reyting Sonuçları Nasıl? Survivor 2018 İzlendi mi Ab Total Reytingleri (4 Yorum)

  1. Adil değil kesinlikle.
    Bu sene olmamış.Denge yok.
    Sonuç belli.Hep allstar kazaniyor.Nasil bu kadar beceriksiz gönüllüler takimi kurulur aklim almiyor.
    İzlemiyoruz biz.

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2018