Survivor 2018 Turabi Anılla Kavga Etti Turabi Uyarı Aldı Ne Ceza Alacak?

Survivor 2018 Turabi Anılla Kavga Etti Turabi Neden Acundan Uyarı Aldı? Survivor 2018 28 Nisan cumartesi bölümünde ödül oyununda yine bir tartışma çıkıyor ama bu tartışma diğerlerinden biraz farklı. Turabi sinirlerine hakim olamıyor ve gönüllüler takımında arasına dalarak Anıl ile kavga ediyor. Bu kavgada Turabi küfür de ediyor.

Çünkü fragmanda uzun bir bip sesi duyuluyor. Turabi’nin hem kavga etmesi hem de küfür etmesi ona pahalıya patlayacağa benziyor. Acun Ilıcalı Turabi’ye ”Sen burada kendi kurallarını uygulamaya başladın. Burası senin çiftliğin değil akşam onunla ilgili karar alacağız.” diyerek Turabi uyarıyor .

Gönüllüler takımı Murat,Yağmur,Birsen’i aday olarak çıkardı. Pazar oynanan dokunulmazlık eleme adaylarını artıracak…

Turabi’nin yüzü Acun Ilıcalı’nın sözlerinden sonra asılıyor ve üzülüyor. Turabi’nin pişman oluşun ve üzgün oluşu yaptığı hataları geri dön dünya bakalım Acun Ilıcalı Turabi ile ilgili nasıl bir karar alacak? Acun Ilıcalı bu davranışı sonrasında Turabi Survivor 2018 den diskalifiye eder mi?

Acun Ilıcalı böyle çok seveni olan ve başarılı bir oyuncusu bu davranıştan ötürü diskalifiye etmez bizce. Ama ona bir kaç yarışta oynamama cezası verebilir. Adada kalarak hatasını anlamasını sağlamak isteyebilir. Sizce Turabi’nin cezası ne olacaktır?

TURABİ İLE İLGİLİ SON KARARI ACUN VERDİ. Acun Turabi’ye 5 maç oyun cezası verdi. Ödül dokunulmazlık oyunlarına 5 oyun boyunca katılamayacak. Siz bu cezayı nasıl değerlendiriyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 Turabi Anılla Kavga Etti Turabi Uyarı Aldı Ne Ceza Alacak? (2 Yorum)

  1. Cok guzel olmus biraz insan olsun kentini ne zan ediyo o herkeze bir tavir olirmu oyle sey Allah allah

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2018