Survivor 2018 Turabi Neden Diskalifiye Oldu Hastalığı Ne

Survivor 2018 Turabi Diskalifiye Oldu Hastalığı Ne? Survivor 2018 de 18 Haziran pazartesi ada konseyinde elenen isim belli oldu. Eleme adayları cumartesi ve pazar akşamı belli olmuştu. Cumartesi ve pazar günü bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan ve Adem oldu. Artık bireysel dokunulmazlık oyunları kadınlar ve erkekler olarak ayrı ayrı oynanıyor.

Bireysel dokunulmazlık oyunlarını kazanan Nagihan elenmesi için Sema’nın adını vermişti. Adem de elenmesi için Murat’ın adını verdi. Adem’in Murat’ı demesinin tek sebebi Sema’dan daha az sms gücü olma ihtimaliydi. Turabi de oylama da çok isim oldu. Eleme sonuçları pazartesi akşamı ada konseyinde açıklandı. Pazartesi günü sms sıralaması ile en az oyu alan kişi elendi. Sms sıralaması en az olan kişi de Sema oldu. Tüm sosyal medyada elenen isim Murat denilirken elenen isim Sema oldu.

Tüm seyirciler de şok oldu. Sema Survivor 2018 de elenen isim oldu. Sema elendi ve arkadaşlarına veda etti. Survivor 2018 18 Haziran ada konseyinde Acun Ilıcalı bir açıklama daha yaptı. Acun Ilıcalı Turabi’nin sağlık durumunun sadece ortopedik problemden öte olduğunu belirtti. Turabi’nin diskalifiye olması söz konusu. Survivor 2018 de Turabi’nin raporları İstanbula gönderilmiş ve iki gün sonra gelecek olan sonuçlara göre Turabi’nin diskalifiye olup olmayacağı belli olacak.

Survivor 2018 18-19 Haziran günü Turabi diskalifiye olacak mı? Turabi kesinlikle finale az bir süre kala elenmek istemediğini söylüyor. Gerekirse imza atıp sorumluluğu kendi üstüne alacağını söylüyor. Survivor 2018 de Turabi’nin elenmesi sizce doğru mu yanlış mı olur? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 Turabi Neden Diskalifiye Oldu Hastalığı Ne (4 Yorum)

    • BENCE BIRAKMALI HEM SAĞLIK ACISINDAN HEMDE KIBRISA GİDİP ORADA DAYARIŞAMAZ DURUMDA OLURSA KENDİ VE HAYRANLARI DAHA ÇOK ÜZÜLÜR

Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018