Survivor 2018 Türkiye Romanya Yarışmasını Kim Hangi Takım Kazandı 24 Şubat

Survivor 2018 Türkiye Romanya Yarışmasını Kim Hangi Takım Kazandı 24 Şubat… Acun Ilıcalı bugün bir sürpriz günü diyor. Normal yarışmaya geldiğini zanneden takım aslında daha büyük bir amaçlarının olduğunu öğreniyorlar. Survivor 2018 yarışmasında ülke karşılaşmaları keyifli oluyordu. Geçen sezon Yunanistan ile karşılaşma yapılmıştı.

Ama bu karşılaşma da Gönüllüler ve ünlüler arasında karma bir takım oluşturulmuştu. Survivor 2018 yarışmasında bu sezon ülke karşılaşmaları erken başladı. Bu yüzden de karma takım oluşturmak yerine yarışmayı kazanan takım ülke karşılaşmasına katılacak. Survivor 2018 yarışmasında bu akşam Türkiye ve Romanya karşılaşması yapılacak. Türkiye ve Romanya arasında kıyasıya rekabet olacak.

All Star ta da Gönüllüler takımı Romanya takımının karşısına çıkacak. Tahminimize göre All Star ekibi çıkacaktır. Romanya’nın karşısına çıkan All Star yarışmacıları da ellerinden rüm gelenleri yaptılar. İki takımda hırslı ve kazanmaya odaklanmış durumda. Çünkü ülkelerini temsil ediyorlar. Milli maç gibi aldılanan bu düellolar gerçekten Survivor’da çok heyecanla takip ediliyor.

Survivor 2018 programında yapılacak Türkiye Romanya Karşılaşmasını kim kazandı? Survivor 2018 yarışmasından sizce kimler bu yarışmaya katılmıştır? Romanya mı yoksa Türkiye mi kazanmıştır? Romanya takımı da çok hırslı ve kazanmaya odaklanmış durumda. Ödülü var mı nedir?

Maçı Romanya Kazandı: Skor 10-8

YORUMLAR

  1. her iki takim arasinda cok zor bir rekabet gecti ama romanya kazandi her zaman turkiye bizim gonlumuzun yildizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.