Survivor 2018 Türkiye Yunanistan Kim Kazandı? 19 Mart Pazartesi

Acun Ilıcalıdan yeni bir haber geldi bu akşamki survivor ile ilgili. 19 Mart pazartesi günü Survivor 2018 Türkiye Yunanistan Kim Kazandı? sorusuna burada yanıt vereceğiz sizler için. Daha önce Romanya ile karşılaşan Türkiye Survivor All Star kadrosu şimdide Yunanistan ile mücadele edecek 19 mart pazartesi akşamı.

19 Mart pazartesi Survivor 2018 Türkiye Yunanistan Kim Kazandı?

Türkiye 10- 9 Yunanistan

Acun Ilıcalı 19 mart pazartesi günü yapılacak olan mücadele sonrasında Survivor 2018  ekibinden All Star mı yoksa Gönüllülerin mi Yunanistan Survivor ile karşılaşacağına karar verileceğini aralarında yapılacak olan müsabakalar sonrasında kazanan ekibin yarışacağını açıkladı pazar akşamı.

SON YAPILAN MÜCADELELERE BAKTIĞIMIZDA ALL STAR TAKIMININ GÖNÜLLÜLERE GÖRE DAHA ŞANSLI OLDUĞUNU SÖYLEMEK İSTERİZ. YUNANİSTAN EKİBİ DE KOLAY BİR LOKMA DEĞİL SONUÇTA. 2018 YILINDA TÜM TAKIMLAR ÇOK ZORLU VE KALİTELİ YARIŞMACILARDAN OLUŞUYOR..

Survivor 2018 Türk-Yunan mücadelesi yaşanacak ve nefesler kesilecek yine. Geçtiğimiz sezonda mücadele yapılmış ve Türk takımı kazanmıştı. Survivor 2018 de yeni sürprizlere yelken açan Acun Ilıcalı yunan Survivor ekibi ile görüşmelerin yapıldığını ve çekimler için hazırlıkların yapıldığını açıkladı. Türkiye – Yunanistan arasında yapılacak olan yarışların sonucuna dair ayrıntıları buradan sizlerle paylaşacağız.

Türkiye 10- 9 Yunanistan

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.