Survivor 2018 Yağmur Banda Kimdir? İnstagramı Hakkında Bilgileri

Acun Ilıcalının hazırlayıp sunduğu Survivor 2018 kadrosunda yer alan Yağmur Banda Kimdir? merak konusu oldu. Bu sezonki yarışmacıların kim oldukları nasıl bir yarışma ortaya koyacakları merak edilirken her biri bir birinden iddialı olan Survivor 2018 yarışmacılarından birisi de Yağmur Banda oldu. Survivor Yağmur Banda İnstagramı Hakkında Bilgileri konu içeriğimizde..

Yağmur Banda Survivor 2018 kadrosunda Gönüllüler takımında yarışacak. Oldukça istekli ve arzulu olduğu gözlemlenen ve tanıtım fragmanında da Yağmur Banda oldukça dinç ve yarışmaya konsantre olmuş geldi bizlere. Bizde sizler için Yağmur Banda hakkındaki bilgileri yaşamı ile ilgili özelleri instagram ve sosyal medya hesaplarını verelim istedik.

Survivor 2018 Yağmur Banda Kimdir?

Survivor 2018 All Star Gönüllüler takımında yarışacak olan Yağmur Banda 1998 yılında İzmir’de doğmuştur. Öğrencilik yıllarından itibaren spora düşkünlüğü ile bilinen Yağmur Banda bir süre sonra İzmir Büyük şehir Belediyesi Sporcusu olmuştur. Sporcumuz buradaki eğitimlerinden sonra tekvandoda 55 kg.da Türkiye Şampiyonluğu elde etmiştir.

Tekvandoya 2006 yılında başlayan ancak yaşı geçtikten sonra bıraktığını belirten Yağmur Banda Survivor 2018 yarışması için oldukça iddialı bir tanıtım fragmanı çekti. Fragmanda adımdan değil arkamdan kopacak fırtınalardan korksunlar diyerek 2018 Survivor Gönüllüler takımında ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne sermiştir.

Yağmur Banda sosyal medyada oldukça popüler bir kişiliktir. Yağmur Banda İnstagram adresini de sizlerle paylaşmak istiyoruz: Yağmur banda resmi instagram hesabı: https://www.instagram.com/yagmurbanda1/ Yağmur Banda hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Yağmur Banda İnstagram Resimleri:

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. yağmur banda ben seni yakından görmedim eğer cumartesi günü saat 11.20 karşıyaka tershane cafe’ye gelirsen sana çay ısmarların ama yalnız gelirsen. ben seni survivor 2018’de beğendim çok güzel kız ve de çok narin

  2. Gelçek instagram hesabini verin cok seviyom o benim idolum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.