Survivor 2018 Yarışmacıları Kimler Ünlüler Gönüllüler Bilgileri

Survivor 2018 Yarışmacıları Kimler Ünlüler Gönüllüler Bilgileri... Survivor 2018 programı yarışması hazırlıkları şimdiden başladı. Ünlü ve gönüllülerin olacağı Survivor 2018 programında kimlerin olacağı hakkında bilgiler gelmeye başlıyor.

Survivor 2018 Ünlüler Gönüllüler’in yarışacağı programda adaylar için hazırlıklar devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın katıldığı Beyaz Show da yaptıkları açıklamalar bu yönde. Acun Ilıcalı ünlü isimlerin netleşmeye başladığını söyledi. Ama gönüllüler için henüz başvurular devam ediyor dedi.

Survivor 2018 gönüllüler yarışmacılarında seçmeler devam ediyor ancak bir yarışmacı Dominik’e gitmeyi garantiledi bile. Acun Ilıcalı’yla görüşmek ve Survivora katılmak için memleketi Iğdır’dan yürümeye başladı ve 16.000 Km yürüdü. Acun Ilıcalı ile görüştü o da Cumali Akgül’ü sağlık spor testine gönderdi. Koşma da biraz zayıf olduğu gözlendi ancak Cumali Akgül bu konuyla ilgili ‘Koştukça Açılırım.’ dedi.

Cumali Akgül Survivor 2018 e katılmak için Beyaz Show ada çıktı ve hem Beyazın isteği hem de seyirci baskısıyla Acun da tabi ki gönül rızasıyla Cumali’yi Survivor’a kabul etti. Survivor 2018 ilk yarışmacısı Cumali Akgül oldu. Diğer adayların bilgisini de sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 October 2017