Survivor 2019 2 Şubat İlk ödül oyununu Türkiye Kazandı

Survivor 2019 2 Şubat İlk ödül oyununu Türkiye Kazandı…Oldukça çekişmeli geçen ilk mücadelenin ardından Türkiye takımı kazanmasını bildi. Survivor 2019 programında ilk ödül oyunu yapıldı. Ödül oyununda Türkiye 12-9 Yunanistan takımını mağlup etti. Ödül oyununu kazanan Türkiye keyifle adasına döndü.

Yunan yarışmacıları’nı gördüğümde şaşırıp kaldım. Türkiye ve Yunan takımı baya zorlu bir dönem geçirecek. Acun Ilıcalı bu yıl Survivor’a gelişi hız teknesiydi hepimizin beklediği bir durumdu. Türkiye ve Yunan takımından bir aşk doğabileceğini düşünüyorum,bizim erkekler ve onların kızlarından doğabilir. Bu yıl çok hızlı Survivor’a başlayan bir bölüm izledik neyin ne olduğunu çözemeden Ödül oyununa başlandı. İlk oyunda Yunan takımı daha ağır ve kilolu olduğu için sandalı taşımakta zorlandı o sırada Türkiye takımı öne geçti ve 12-9 Yunan takımını alt etti.

Ülke olarak yarıştıkları için henüz bir tartışma ve kavga izlemedik. Ama yavaş yavaş çatırdamalar olacağını düşünüyorum. Takımlar çok mutlu, polyana havaları biraz sıkmaya başladı. Bu yılki survivor takımında bir enerji hissiyatı eksik yunan takımını da tam olarak da anlamadığımız için reytinglere kötü yansıtabilir. İlk Dokunulmazlık oyunu için oyun alanına gelen takımları gördükçe Türkiye’nin şuan daha avantajlı olduğunu düşünmeye başladık. Dokunulmazlığın 1. Bölümünü kazanan Türkiye takımında herkes çok iyiydi ama Büşra ve Kader bekleneli veremedi. Yusuf ise 2 oyun alarak ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. Türkiye ilk bölümde 2 oyun alarak bir nevi kendini tehlikeye attı. Acaba bu durum nasıl sonuçlanır. Yunanistan da kötü sonuçlar çıkarabilir bakalım hep birlikte izleyeceğiz.

Survivor 2019 ödül oyununu kim kazandı? Survivor Türkiye – Yunanistan ilk ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2 şubat 2019 ödül oyununu kazanan kim? Oldu diye merak edenler oldu. Survivor ödül oyununu 2 Şubat cumartesi günü Türkiye mi kazandı? Yoksa Yunanistan mı, Survivor ödül oyununu 2 şubatta Yunanistan mı? kazandı. Tüm merak ettikleriniz burada.

SURVİVOR TÜRKİYE- YUNANİSTAN ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da heyecan dorukta. Survivor’da hayatta kalabilmek için ödül oyunları çok önemli. Bu sorunun cevabı belli oldu ilk dizihaberi.tv de.. Türk takımı ödülü kazandı. İLK ÖDÜL OYUNU TÜRKİYE TAKIMININ..

SURVİVOR 2019 TÜRK TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER?

Hakan Kanık
Sude Burcu
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal

SURVİVOR 2019 YUNAN TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER?

Survivor Türkiye-Yunanistan’da mücadele edecek Yunan yarışmacılar da en az Türk takımında yer alan isimler kadar iddialı. Survivor Türkiye – Yunanistan’ın, Yunan kadrosundaki isimler şunlar;

Afroditi Skafida
Demi Tsaganou
Dimitra Vamvakousi
Dimitris Margaritis,
İoulieta Kitrinou
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spiros Gourdoupis
Toni Stavratis

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2019