Survivör 2019 finalde kim kazandı birinci oldu? Tüyolar

Survivör 2019 finalde kim kazandı birinci oldu? Tüyolar

Tv8 ekranlarının reyting sırasında zirvede görmeye alıştığımız yarışma programı Survivör 2019 da şampiyon kim olacak?

Tv8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışma programı Survivör git gide finale doğru yaklaşıyor. Bu sezonda birincinin kim olacağını tahmin etmek gerçekten de çok zor. 2019 survivör yarışmasını kim kazanacak? Bizim tahminlerimize göre  Survivör 2019’u kazanan Hikmet yada Dalaka olacak.

Çünkü hem karakterleri olsun hem parkurdaki hızları olsun çok iyiler bunlar izleyicinin hoşuna gidecek özellikler ve yarışmacıyı zirvede tutmaya yarayan yeteneklerdir.

 

Tabi bunlar sadece bizim tahminlerimiz Hikmet ve Dalaka’nın yanı sıra şampiyon olabilecek bir çok isim var bunların başında gelen ve puan sistemine göre üst sıralarda olan Seda,Afroditi,Yusuf,Bora ve Okay bunlarda finale ismini kazımak isteyen iddialı hırslı yarışmacılar arasındadır. Ama bize göre 2019 survivörü kim kazandı? sorusunun yanıtı Survivör 2019 kazananı Hikmet yada Katerina olacaktır . Bunu hep birlikte ilerleyen bölümlerde beraber analizini yaparak buradan göreceğiz.

Tek tek finale kalabilecek Türk yarışmacıları eleştirecek olursak…

Survivör Hikmet : 16 Kasım 1986 yılında Antalya’da doğan Hikmet çok süratli atışları çok başarılı çok da yetenekli bir yarışmacı. Ancak hırsı biraz fazla bu fazlalık da sinir kavga dovüş rakibe temas olarak ekranlara yansıyor buda bizim halkımızın pek de seveceği görüntüler değil Hikmet ne kadar yetenekli olursa olsun bu görüntülerle halkımızdan gelecek oyları ne yazık ki azalacaktır. Hikmet umarım gıcıklık seviyesini indirir ve finale adını yazdırır.

Survivör Yusuf: 2 Ekim 1994 de Elazığ’da doğan Yusuf efendiliğini ne kadar korumaya çalışsa kavgalara bir okadar yaklaşmamaya çalışsa da arkadaş bu adam dövüşcü içindeki o ruhu bastıramıyor. Hikmetle olan kavgasında onunla yediği cezaları hep birlik de gördük bu böyle devam ederse bir  kavgaya daha karışıp halktan eksi oy almaya mahkum olur ve ilerleyen bölümlerde potaya girerek elenir.

Survivör Bora: 23 Mart 1984 doğumlu 7 yaşına kadar İsviçre’de olan Bora ah yakışıklısın boyun posun yerinde gayet hızlısında ama o sivri dilini tutamadıkca halkımızdan seninde ne yazık ki alacağın oy sınırlı olacaktır bunu sakın unutma. Çok fazla hırslısın kazandığın oyunlarda rakibini çok tahrik ediyorsun bu sana eksi oy olarak yansıyacaktır .

Survivör Seda : Evli ve 2 çocuk annesi Seda aynı ikiz kardeşi Sema gibi çok duygusal… Ama sanırım eski sezondaki Sema psikolojik olarak erken düşmüştü ve yarışmaya erken veda etmişti. Seda şuan sanki Sema dan daha güçlü görünse de ilerleyen zamanlarda özlem duygusuyla beraber psikolojik olarak çöküntüye girecek diye tahmin ediyoruz. Ve bu da ona oy kaybettirecektir umarım adaptasyonu bozulmaz ve adını finale yazdırır izleyip hep beraber göreceğiz. Evet bizim şampiyon olacak Türk yarışmacı tahminlerimiz bunlar sizlerde tahminlerinizi yorumlara bırakın buradan hep beraber takip edelim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2019