Survivor 2019 Format Değiştiriyor Yunanistan Bitiyor Ünlüler Gönüllüler Olacak

Survivor 2019 Format Değiştiriyor Yunanistan Bitiyor Ünlüler Gönüllüler Olacak… Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması formatı aylar öncesinden açıklandı. Başvurular yapıldı seçmeler için yarışmacılar kendilerini hazırladılar. Seçim bu sezon youtube üzerinden gelen oylarla oldu. Acun Ilıcalı en çok istek alan yarışmacıları Survivor’a götürdü. Survivor 2019 Neden Bitiyor Türkiye Yunanistan Final Yapıyor

Survivor 2019 Format Değiştiriyor Türkiye Yunanistan Bitiyor yerine Survivor 2019 Ünlüler Gönüllüler başlıyor…

Yunanistanda da aynı şekilde bir yarış başladı. Yarışmacılar başvurdu seçmeler aynı şekilde youtube üzerinden yapıldı. Seçmeler için önce yarışmacıların tanıtım videosu çekildi. Onca emek verildi. Yarışmacılar adaya gitti yarışma başladı. Her gün ödül oyunları dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Ancak aldığımız bir bilgi var. Kesinliği şimdilik belli olmasa da gelen haber seyircilerin bazısını üzerken bazısını sevindirecektir.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan olarak başlayan yarışmanın formatı değişebilir. Türkiye Yunanistan bitecek ve yerine Ünlüler gönüllüler olarak devam edecek. Bu yüzden de Türk yarışmacılar adada kalacak ve yeni 12 yarışmacı Türkiye’en yarışmaya dahil olacak.

Survivor 2019 Neden Bitiyor Türkiye Yunanistan Final mi Yapıyor

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan formatı iki ülkeden de beklenen ilgiyi görmedi. Yunanistan da Survivor 2019 Türkiye Yunanistan’ın yayınlandığı Skai TV reytingleri çok kötü olunca yarışma programını 1 Mart 2019 tarihinde yayından kaldırmaya karar verdi. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması da böylelikle bitmiş olacaktır. Ancak Türkiye de Tv8 de yayınlanmaya devam edecek.

Türkiye Yunanistan olarak başlayan format artık sadece Ünlüler Gönüllüler olacak. Türkiye olarak zaten Ünlüler Gönüllüler formatına alışığız. Bakalım Survivor 2019 Ünlüler Gönüllüler yeni yarışmacıları kimler olacak?

Bir iki hafta içerisinde yeni yarışmacılar belirlenecek ve Survivor adası olan Dominik’e yola çıkacaklar. Acun Ilıcalı muhtemlen tanıtım videoları yapılan ancak yarışmaya katılmayan isimlerden seçecektir yeni yarışmacılar. Çünkü zaman yok hemen yarışmacıların belirlenip adadaki Yunanlıların yerini almaları gerekiyor. Bakalım yeni 12 yarışmacı hangileri olacaktır?


Survivor 2019 Format Değiştiriyor Türkiye Yunanistan Bitiyor Ünlüler Gönüllüler Olacak Olması sizce doğru mu Survivor 2019 Yunanistan da neden izlenmedi niçin tutmadı Yunanistan Türkiye mücadelesi Yunanistan izleyiciler tarafından talep görmeyince ve reytinglerde çok düşük kalınca Yunanistan yarışmadan çekilme kararı aldı. Böylelikle Survivor 2019 format değiştirerek Türkiye Yunanistan mücadelesinden yine eskiden olduğu gibi ünlüler-gönüllüler mücadelesine dönüşecek.

Survivor 2019 Format Değiştiriyor Türkiye Yunanistan Bitiyor mu

Sizce bu değişiklik Survivor’a etkiler mi izlenme oranlarını düşürür mü eskiden olduğu gibi ünlüler-gönüllüler şeklinde formatın güncellenecek olması 2019 Survivor yarışmacıların nasıl etkileyecek bu konu hakkında Sizler de yorum ve görüşleri aşağıya yazabilirsiniz. Yunanistan televizyonunda yayınlanan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan mücadelesinin izlenmemesi ve reytingleri düşük olmasından dolayı Yunanistan’da yayından kalkan Survivor 2019 sonrasında Acun Ilıcalı olaya el atarak Survivor 2019 Yunanistan Türkiye’ye şeklinde mücadele olmayacak eskiden olduğu gibi ünlüler-gönüllüler şeklinde devam edecek bu konu hakkında sizde yorumlarınızı aşağıya yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2019 Format Değiştiriyor Yunanistan Bitiyor Ünlüler Gönüllüler Olacak (11 Yorum)

  1. Survivor eski meraki kaçıyor. Bence survivor ne yapilirsa yapılsın eskisi kibi izlenmiyecek

  2. Ben bir survarviemr hastası bi izleyiciyim ama bu sefer hiç olmamış lütfen eskisi gibi gönüllüler ve ünlüler olsun

Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2019