Survivor 2019 Kadrosunda Kimler Var, Survivor 2019 Ünlüler Gönüllüler Ne Zaman Başlayacak?

Merak ettiğiniz Survivor 2019 Kadrosunda Kimler Var, Survivor 2019 Ünlüler Gönüllüler Ne Zaman Başlayacak? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Survivor 2019 Kadrosunda Kimler Var, Survivor 2019 Ne Zaman Başlayacak? Survivor 2018 yarışması 30 Haziran cumartesi akşamı final yaptı. Finalin ardından yeni Survivor ne zaman başlayacak soruları gelmeye başladı bile. Survivor 2018 programı 10 Şubat’ta yayınlanmaya başlamıştır. dört buçuk ay süren yarışma sonrasında Survivor şampiyonu Cumartesi akşamı belli oldu.

2018 Survivor sezonunun bu seferki şampiyonu Adem kılıççı oldu. Zorlu geçen 4,5 aydan sonra final yarışmaları Kıbrıs’ta yapıldı. Kıbrıs’taki büyük finale daha önce elenen tüm yarışmacılar ve finale kalan 6 isim katıldı. Survivor 2018 finaline kalan 6 isim Damla Turabi Adem Nagihan Anıl ve Hilmicem di.

Survivor 2018 Kıbrıs finaline gelen yarışmacılar da sırasıyla eleme şöyle oldu. Önce Turabi ve Damla elenirken ardından Hilmicem elendi. sonrasında geriye 3 isim kaldı Anıl Nagihan ve Adem. Bu üç isim arasında ilk elenen Anıl oldu. son son ikiye Nagihan ve Adem kaldı. Nagihan ve Adem arasında Acun Ilıcalı şampiyonu açıklarken yaşadıkları üzüntülü olayı dile getirdi.

Survivor finaline bir hafta kala Acun Medya çalışanlarından olan kameraman Alper vahim bir saldırı sonucu hayatını kaybetti. Bu durum tüm yarışmacıları ve başta Acun ılıcalı’yı çok üzdü. Hatta bu yüzden final yayınlarını bir gün erteledi acısını ve üzüntüsünü dile getirerek Rahmetli olan Alper’in ailesine başsağlığı diledi.

Survivor finalinde bu sefer çok eğlenceli sahnelere yer verilmedi bu yüzden. Acun ılıcalı’yı da bu hassasiyetinden dolayı tebrik ediyoruz. Rahmetli olan kameramanları Alper’in ailesine de başsağlığı diliyoruz. Acun Ilıcalı Survivor 2018 şampiyonu açıkladı. Herkesin merakla beklediği isim Adem kılıççı oldu. Survivor 2018 Sezonu şampiyonu Adem kılıççı oldu Nagihan Karadere 2. oldu. şampiyon açıklandı.

Survivor bitti 4,5 aydır Haftanın dört beş günü izlediğimiz Survivor programı bitince hayranlarının aklına ilk gelen soru Survivor 2019 ne zaman başlayacak oldu. Survivor 2019 geçen Seneki gibi muhtemelen yine Şubat ayında başlayacaktır.

Survivor geçen sezon All Star ve gönüllüler takımından oluşmuştur ancak sezon ortasında sürekli all-star takımının kazanması sebebiyle Acun Ilıcalı format değişikliğine gitti ve yarışmayı ünlüler gönüllüler olarak ayırdı. Bu yüzden bir daha All Star ve gönüllüler formatı olmayacak. Survivor 2019 da da yeni  sezonda 13. sezonda Ünlüler- Gönüllüler olacak.

Sizler Survivor 2019 sezonunda ünlüler gönüllüler olacak ve yeni isimler katılacak.  Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz eminim ki Survivor 2019 yarışmacıları belirlemede fikirlerinizin çok önemi var!!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2018