Survivor 2019 Neden Bitiyor Türkiye Yunanistan Final Yapıyor

Survivor 2019 Neden Bitiyor Türkiye Yunanistan Final Yapıyor... Survivor 2019 sezonu bir kaç hafta öncesinden başladı. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması başlayalı henüz bir kaç hafta olmuşken maalesef beklenen ilgiyi göremedi. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması başladığı günden itibaren hem Yunanistan hem de Türkiye de yayınlanıyordu ancak istenen reytinglere ulaşamadı.

Hem Yunanistan hem de Türkiye de reytinglerde başarılı olamayınca Yunanistan Survivor için sonu hazırladı. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının yayınlandığı Yunan kanalı Skai düşük giden reytinglere dah afazla dayanamadı ve 1 Marttan itibaren Survivor’ı yayınlamama kararı aldı. Yunan televizyonlarında yayınlanmayınca da Yunan yarışmacıların bir anlamı kalmıyor. Bu yüzden Yunan yarışmacılar adaya veda edecekler ve yerine yeni yarışmacılar gelecek peki kimler?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması beklenen ilgiyi görmeyince format değişikliğine gidildi. Türkiye Yunanistan formatı yerine Ünlüler Gönüllüler formatına dönüş yapılıyor. Bu sezonki Survivor hem Türkiye hem de Yunan izleyicisi tarafından benimsenemedi. Nedeni bilinmez tabi ki. Ancak yeni format tutacak mı göreceğiz.

Survivor 2019 Ünlüler Gönüllüler olarak devam edecek olan yarışma için yarışmacı arayışları başladı bile. 1 Marttan itibaren Survivor 2019 yeni formatı ile ekranda olacaktır. Çünkü adadaki yarışmacılar boşa beklemiş olacaklar yeni format hemen başlamadığı takdirde.

Survivor Türkiye Yunanistan formatı değişince ünlüler gönüllüler olacak ama bunun için çok büyük çaba ve hız lazım. Çünkü 15 gün içerisinde Acun Ilıcalı ve ekibi ünlüler takımı kurmaya çalışacak. Eğer bu 2 hafta içerisinde ünlüler takımı bulunamazsa önceden Youtube üzerinden tanıttığı yarışmacılardan bir ekip oluşturacak. Bu ekip gönüllüler olarak adaya gelecek ve şuan yarışan Türkiye takımı ünlüler olacak.

Ama ünlüler takımı gerçek ünlülerden oluşursa şu anki yarışmacılar gönüllüler olarak yarışabilirler. Acun Ilıcalı 2 hafta içind enasıl bir hazırlık yapacak merakla bekliyoruz. Çünkü şuan adaya seçilen yarışmacılar kondüsyon olarak aylardır çalışıyor ve başarılı yarışmacılar. Karşılarına çıkacak yarışmacılar gerçek ünlü olduğu takdirde çok sıkıntı olabilir. Çünkü çalışmadan Survivor’a katılmış olurlar.

Ancak youtube üzerinden tanıtılan yarışmacılar Survivor 2019’a katılırsa hepsi sporcu kişiler zaten çok sıkıntı ve güç farkı oluşmaz diye tahmin ediyoruz.. Karar Acun Ilıcalı’da.Acun Ilıcalı’nın aklındakiler 1 marttan itibaren Tv8 ekranlarına yansıyacak. Bakalım nasıl bir tablo çıkacak? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Survivor 2019’un format değiştirmesi sizce doğru karar mı?

Survivor Türkiye Yunanistan formatı yayından kaldırılıyor. 2019 Survivor beklenen patlamayı yapamadı. Survivor Türkiye Yunanistan formatı resmen bitiyor. Yunanistan’da kapanan Survivor Türkiye Yunanistan Türkiye’de de bitiyor
Ve beklenen gelişme gerçekleşti. Survivor Türkiye Yunanistan resmen final yaparak yayından kaldırılıyor. 1 Mart tarihinde Survivor 2019 tekrar başlayacak. TV8 ekranların en çok ekmek yediren işi olan Survivor beklenen patlamayı yapamadı. Hem Yunanistan’da hem Türkiye’de aynı anda yayınlanarak bir işle iki ekmek yemeyi düşünen Acun Ilıcalı projesi bu sefer tutmadı. Survivor Türkiye yunanistan resmen bitiyor..

Survivor 2019 Yeniden Ünlüler gönüllüler mi olacakYunanistan’da Survivor türkiye yunanistan yayından kaldırıldı. Ancak bu program yerine hemen yeni Yunanistan Survivor’u yayınlanacak. Resmi siteden yapılan açıklama sonrası Survivor formatı bitmiş oldu. Ancak Survivor 2019 Türkiye’de 2 hafta daha yayınlanabilecek. Daha önce hazırlanan yarışmacılar adeta bu günler düşünülmüş gibi bir çok fazla yarışmacı adayı Youtube üzerinden seçilerek gelmişti..

Survivor 2019 Yeniden Ünlüler gönüllüler mi olacak?

Acun Ilıcalı, bu süreçte 15 gün içinde Ünlüler takımı kurabilirse Survivor formatı Ünlüler Gönüllüler olacak. Ancak Acun Ilıcalı bu formatta yarışacak Ünlüleri bulamazsa, daha önce duyurduğu isimleri ekranlara taşıyacak. Böylelikle Survivor formatı şu anki yarışmacılar Ünlüler, diğer yarışmacılar Gönüllüler olarak devam edecek.

Survivor buradan da anlayacağımız gibi izleten aslında Ünlülermiş. Bu sebeple eskilerden karma bir takım da yapılabilir, hemen diğer adaylarda yapılabilir. Karar Acun Ilıcalı’da. Ancak Ünlüler tanıdık yarışan isimler mi olacak yoksa yeni yarışmacılardan mı gelecek bekleyip göreceğiz. (1 Marta kadar ne olacağını izleyip göreceğiz)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2019 Neden Bitiyor Türkiye Yunanistan Final Yapıyor (1 Yorum)

 1. Bi kaç sene őnce arkadaşlara çay içmeye gitmiştik tv de Survivor ne olup bittiğini anlamaya çalışıyorum. .anlayamıyorum..
  Ev halkına sordum afedersiniz siz bu programdan ne anlıyosunuz dedim.. cevap yok..kavga gūrùltù hakaret te cabası yani başka Ūlke lerde var diye bizim ūlkemizde olmak mı zorunda..
  Ve o gūn bu gūndūr yayında hiç bir faydası yok insanlığa
  Maşaallah demek isterdim..fakat diyemiyorum..
  Çūnkū gereksiz kalitesiz bir program..
  Acun media ya daha faydalı daha kaliteli projelerde yer almalarını dilerim ..
  Ekmek sizde kalmazsınız..çok parası olanların hiç mutlu olduğunu da gőrmedim zaten..

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2019