Survivor 2019 Türkiye Yunanistan 2 Şubat Var Mı Yok Mu Neden Başlamadı?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan 2 Şubat Var Mı Yok Mu Neden Başlamadı? Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yeni sezonu yakında Tv8 ekranlarında yerini alacak. Acun Ilıcalı Türk yarışmacıların çoğunu belirledi. Ancak Yunanistan için yarışmacılar henüz netleşmedi. Acun Ilıcalı Yunanistan ekini için seçme yönteminde bazı değişikliklere gidiyor denildi.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacıların netleşen isimlerini aşağıda sizlerle paylaşacağız. Acun Ilıcalı ve ekibi tam gaz Survivor için hazırlanırken bu hafta çarşamba perşembe günü fragman çekimleri için Türk yarışmacılar İstanbul’a gelecekler.  Bu hafta fragman çekimleri yapılırsa 2 şubat cumartesi akşamı yayına başlayabilir mi? 2 hafta fragman yayınlasa tanıtım için yeterli mi sizce? Ya da bu fırsatta Yunanistan yarışmacıları tamamlanır mı?

Survivor Türkiye Yunanistan 2019 Türkiye yarışmacıları netleşti. Bu yarışmacıların isimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Sizler aşağıdaki isimlerden hangilerini destekliyorsunuz? Yoruma da yazabilirsiniz.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacıları; Simge Olçun, Sıla Rümeysa Ölçek, Sude Burcu, Seda Ocak, Melisa Emir Bayar, Hakan Kanık, Asil Cengiz, Hikmet Tuğsuz, Okay Köksal, Atakan Işıktutan, Emre Durek ve Kaan Güvenilir.

Sosyal medyada dolaşan haberlere göre Survivor 2019 Tükiye Yunanistan yarışması duyurulduğu gibi 2 şubat cumartesi akşamı yayınlanmayacak. Çünkü Acun Ilıcalı Yunanlı yarışmacıların seçim sisteminde değişikliklere gitti. Bu da yarışmacıların seçiminin biraz daha uzun süreceği anlamına geliyor. Tanıtım fragmanı için bu hafta çekimler başlansa bile yunan yarışmacılar bu tanıtım da yer alacak mı?

Muhtemelen Yunanlı yarışmacılar için ayrı bir tanıtım fragmanı çekilecektir. Her sene yarışmacıların tanıtımı için ayrı ayrı iki takımın fragman videosu çekiliyor. Bu tanıtımlar ile yarışmacılar hakkında bilgi edinen seyirciler yarışma başlamadan hayran sayfalarını oluşturuyorlar.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan 2 şubat cumartesi yayınlanmaz ise muhtemelen bir sonraki hafta yani 9 şubat cumartesi akşamı başlayabilir. Survivor 2019 Yunanistan Türkiye yarışması hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2019