Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Youtube Video Sunucuları Itır Esen ve Laura Kimdir

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Youtube Video Sunucuları Itır Esen ve Laura Kimdir? Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması 2 Şubat cumartesiden itibaren Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Yarışmacıların belli olma aşamaları çok heyecanlı geçiyor. Survivor severler Acun Ilıcalı’nın açıkladığı ve açıklayacağı isimleri merakla bekliyor.

Be sene Türkiye Yunanistan olarak belirlenen konseptte Türkiye takımının yarışmacıları kadar Yunanistan yarışmacıları da çok önemli. İki takımda da güçlü karakterler olmalı ki ülkelerini en iyi şekilde temsil edebilsinler. Bu yüzden de Türkiye de yarışmacılar özenle seçiliyor. Seyirciler de en güçlü adayların seçilip Türkiye için yarışmalarını istiyorlar. Türkiye Yunanistan milli maçı kadar heyecanlı parkur oyunları izleyeceğiz bu sezon.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan çekimleri henüz başlamadı. Çünkü yarışmacılar netleşmedi. Yarışmacılar netleştiğinde çekimler Dominik’te başlayacak. Türkiye’de ki izleyiciler de sadece tv8 ekranlarında yayınlanmasını beklemeyecek. Bu sezon yeniliklerle dolu bir Survivor var. Youtube’da videolar ile Survivor adasında olanlar ve ekrana verilmeyenler hiç duyulmamışlar yayınlanacak. Youtube Survivor videoları bu sezon en çok izlenenler arasında girecektir.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması bu sene youtube videoları ile daha renkli olacak. Youtube video sunucuları da netleşti. Youtube video sunucuları Itır Esen ve Laura oldu. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Youtube sunucuları kimler bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

SURVİVOR 2019 YOUTUBE SUNUCUSU ITIR ESEN KİMDİR?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması youtube üzerinden  özel videolar ile yayınlanacakken bu videoların sunucularından birisi Itır Esen olacak. Itır Esen’in adı geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı ile anılmıştı. Ancak bu iddaanın yalan olduğu bu haber ile netleşti. Itır Esen ile bu proje hakkında görüştükleri de anlaşıldı.

Yeşilçam filmlerinin en güzel isimlerinden olan Itır Esen’in yeğenidir. Itır Esen 1999 İstanbul doğumludur. 2017 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı birinci oldu. Ancak sonrasında 15 Temmuz ile ilgili tweet sonrasında birinciliği ve tacı elinden alındı. Tacı Aslı Sümen’e verildi.

Itır Esen İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde öğrenimine devam etmektedir. Bunun yanında Itır Esen 14 yaşında modellik yapmaya başladı. Itır Esen’in boyu 1.80 cm. Boyunu avantaja çevirmeyi bildi ve moda haftalarında tanıtımlarda mankenlik yapmaya başladı küçük yaşlarda. Itır Esen bugüne kadar bir çok modacının defilesinde yer aldı.

Bu sezon da Youtube videolarına yunan sunucu Laura ile birlikte sunuculuk yapacaklar. Itır Esen ve Laura’nın videoları eminiz ki youtube’un en çok izlenenleri olacaktır.

Yunan sunucu Laura hakkında şuan bilgi yer almıyor. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yayınlanmaya başladıktan sonra bilgileri gelecektir. Siz youtube videolarını nasıl buldunuz?  Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2019