Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler (Tam Kadro) Survivor 2019 Türkiye Yunanistan

Tv8 de ekrana gelecek olan Acun Ilıcalının en önem verdiği yarışma programı Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler (Tam Kadro) Survivor 2019 Türkiye Yunanistan 2 Şubat 2019 da başlıyor. Survivor 2019 Kadrosunda Kimler Var, Survivor 2019 Ne Zaman Başlayacak? Survivor 2018 yarışması 30 Haziran cumartesi akşamı final yaptı. Finalin ardından yeni Survivor ne zaman başlayacak soruları gelmeye başladı bile. Survivor 2018 programı 10 Şubat’ta yayınlanmaya başlamıştır. dört buçuk ay süren yarışma sonrasında Survivor şampiyonu Cumartesi akşamı belli oldu. Yeni bilgileri konunun devamında bulabilirsiniz.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması 2 Şubat cumartesi başlayacak. Survivor 2019 yarışmacılarının seyircileriler tarafından belirleneceğini söyledi. Seyircilerin verdiği oylarla Survivor’a katılacaklar belirlenecek. Bu seçme yöntemi de Türkiye de ilk olacaktır. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacılarını Acun llıcalı halka seçtiriyor. Bu seçim çok önemli çünkü Yunanistan takımının çıkaracağı güçlü rakiplere direnecek güçlü yarışmacılar seçilmeli.

 

Survivor 2019 Kadrosunda Kimler Var işte ilk açıklanan isimler?

1- Begüm Güven – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan…

Begüm Güven Kimdir? 22 yaşında Eskişehirli. Orada yaşıyor. Yaklaşık 13-14 yıldır voleybolla uğraşıyor. Beach Voleybolla ilgilendi. Liseler arası dünya şampiyonluğu maçı yapıp 3 kez dünya şampiyonu oldular. 2 kez Türkiye şampiyonu oldular.

Survivor’a hep katılmak istediğini söyledi ancak hiç bir girişimde bulunmamıştı bu zamana kadar. Bu sene başvuru yaptı ve ilk adımı attı. Ekran başında izlerken de kendini kaybettiğini ve kendini orada hissettiğini söyledi. Oyunları oynamak istediğini söyledi. Begüm Güven hırslı, güçlü ve kendine inandığını belirtti. Bakalım Survivor 2019 yarışmasında kendini görebilecke miyiz? Bu sizin elinizde Acun Ilıcalı yarışmacıların ilgi görmesine göre onları yarışmaya seçecek. Güçlü olanların seçilmesi gerekiyor çünkü karşımızda Yunanistan var ve onlarda en güçlü yarışmacılarını çıkaracaklardır!

2- Serpil Uzunçavdar- Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasına katılmak için aday olan isimlerden ön elemeyi geçen isimleri Acun Ilıcalı sosyal medyada ve sitesinde paylaştı sizlerden gelen ilgi doğrultusunda yarışmacılara karar verecekler. Yarışmacı adaylarından birisi de Serpil Uzunçavdar.

Serpil Uzunçavdar  34 yaşında İstanbul’dan katılıyor. Milli tekvandocu Milli Hakem, Fitness Antrenörü, Bir şirketin işletme müdürü. İstanbul’da hiç yenilgisi yok. Türkiye de 13 kez şampiyon oldu. Balkan şampiyonluğu var. Dünya üçüncülüğü var. Çocukluğundan beri sporla ilgileniyor. Büyük hastanelerin işletme müdürlüğünü yaptı.

Serpil Uzunçavdar denince akla delikanlılığı gözükaralığı savaşçı ruhu içindeki canavarlığı geliyor. Serpil bazen kendini Survivor’da hissediyor ve orada kazanacağına inanıyor. Survivor azim hayat felsefesi demek. Özgüveni yüksek savaşçı ruhuna sahip olan gidebilir onların başını da ben çekiyorum diyor.

3- Emre Durak – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Emre Durak Adana’dan katılıyor. 21 yaşında ve Personel Trainer. Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi. Spor ve mücadele hayatının vazgeçilmez parçası. Extrem sporlarla ilgileniyor. Sınırları aşmaya gönüllere taşmaya geliyorum diyor. Elendiğim günden beri tekrar Survivor’a gideceğim günü bekledim.

Türk’ün hırsını gücünü göstermeye geliyorum. Türkiye Yunanistan olacağını öğrendim bu şerefe nail olmak bana gayret verdi dedi. Survivor 2019 yarışmasında Emre Durak daha önce katıldı ancak istediği başarıyı alamamıştı. Kendisi bu sefer daha güçlü ve hırslı geldiğini söylüyor.

4- Halim Baydur – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 yarışması adayı olan Halim Baydur Kimdir? Halim Baydur 1989 Yalova doğumlu. Küçük yaştan itibaren dövüş sanatları ile uğraştı. Bilek güreşi ve vücut geliştirme yarışmalarında 3 defa Türkiye 1 defa Balkan Şampiyonu oldu. Dünyada da Top 10 a girdi.

Hayatının dönüm noktası ilk şampiyon kupasını aldığımda insanın bana bakışıydı. Survivor’a katılma amacım savaşçı ve lider ruhumu orada sonuna kadar zorlamak. Çetin ada şartlarında zorlanmayacağımı ve parkurları hızlı geçeceğimi düşündüm. Bir çok kez Avrupa da dünyada Türklüğümü gösterdim. Bir kez de Survivor’da kendimi göstereceğim.

Bunu Görmelisin!  Yemekteyiz 21-25 Ocak Yarışmacıları Kaç Puan Aldı Kim Kazandı?

5- Erdem Ekşioğlu – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Erdem Ekşioğlu 25 yaşında ve oyunculuk yapıyor. Kurumsal hayat tecrübesi oldu ve denetim sektöründe çalıştı. Son bir yıldır oyunculuk yapıyor. 2 senedir boks yapıyor daha öncesinde de Fenerbahçe alt yapısında futbol oynadı. Hırslı mücadeleci bir yapısı ve Survivor’da kendini kanıtlamak istiyor. Survivor en büyük hayali ve oyunculuktan daha çok istediğini söylüyor.

Erdem Ekşioğlu verdiği ropörtajda ”Aileden uzak kalmak zorlayacak ancak kendi iç dünyama dönmemi sağlayacak. Açlığın zorlayacağını düşünmüyorum. Fiziksel açlıktan ziyade başarıya aç bir insanım diyor. Bu milli mücadeleye döndü Yunanlılarla mücadele etmemiz. ” diyor. Hırs ve mücadelesi ile Yunanlıları yenmeyi istiyor. Survivor’da hayatta kalmaya ve yarışmayı kazanmaya gidiyor.

6- Hakan Kanık – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında bir tanıdık yüz daha. Survivor 2019 yarışmacısı Hakan Kanık kimdir? Hakan Kanık Masterchef Türkiye de yarıştı. Önemli de bir derece elde etti. Hakan Kanık Masterchef ile tanındı ve çok sevildi. Şimdi de Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı adayı.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Hakan Kanık Kimdir? Hakan Kanık 19 yaşında ve İstanbullu. Vücut geliştirme ile ilgileniyor 4 yıldır. Sonrasında yemek yapma ve aşçılık ile ilgilendi. Survivor’a katılmayı çok istiyor. Survivor olmadan dönmeyecek ve orada ülkesini temsil etmeyi çok istiyor. Adadan bir şeyler bulur ve 10 numara yemek yapıp takımımı doyururum diyor. Aşçılığı adada kullanmayı düşünen tek isim 🙂

Yaşının gereği olarak atikliği ile parkurlardaki engebeleri geçeceğine inanıyor. Survivor 2019 yarışmasında Hakan Kanık katılacak mı ilerleyen günlerde göreceğiz. Ben tanındık bir sima olduğu için katılacağını düşünüyorum.

7- Hikmet Tuğsuz – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Hikmet Tuğsuz Kimdir? Hikmet Tuğsuz Antalyalı ve 32 yaşında. Toroslarda büyüdü ve hayvancılıkla uğraşıyor ailesi. Aktif olarak spor yaptığını ancak sporu bırakıp Milli takım antrenörlüğü yapıyor. Güreş dalında milli takım antrenörlüğü yapıyor. Üniversitede Avrupa Şampiyonalarına gitti.8 sene dekatlon sporu ile ilgilendi ve Türkiye de onu geçen olmadı.  Dekatlon 10 sporu arka arkaya yapma gibi zor bir branştır diyor.

Atletizmde Deli Hikmet diye anılıyor ve Survivor tam Deli Hikmet’in yeri. Gözümün gördüğü her şeyi yapabilirim. Survivor kesinlikle beni zorlamaz diyor. Her türlü yemeği yerim yemek seçmem aç kalacağımı da düşünmüyorum diyor. Hikmet’in şu sözleri Survivor adalarında yankılanır muhtemelen. ‘‘Ben yörük çocuğuyum. Torosların ruhu bende oldukça Yunan vız gelir.”

8- Kaan Kazgan – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Kaan Kazgan Kimdir? Bilgileri sizlerle… Kaan Kazgan 24 Yaşında Sakaryalı ve İstanbulda yaşıyor. Profesyonel MMA dövüşçüsü. MMA nedir bilmeyenler için açıklayalım. Karma dövüş sanatı demek. 17 yaşından beri yurtdışında maçlara çıkıyor. Hayatını bu şekilde kazanıyor.  8 yaşından beri bu sporu yapıyor. Kendine ait spor salonun işletmeci ve antrenörlüğü yapıyor. Tükiye şampiyonlukları var. En genç profesyonel yurtdışında dövüşen dövüşçü oldu.

Survivor onun için kendini kanıtlamak demek. Orada olduğunda başarılı olacağına inanıyor ve bunu göstermek istiyor. Fiziksel ve mental olarak yeterli görüyor kendisini. Survivor parkurlarının onu zorlamayacağını düşünüyor. Rakiplerine mesajı var. ”Fiziksel ve mental olarak hazırım. O yarışmaya gireceğiz ve kazanacağım.” diyor.

9- Asil Cengiz – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 Survivor Yunanistan yarışmacı adayı olan Asil Cengiz Kimdir? Tanıtım videosundaki maskeli koşusu çok dikkat çeken yarışmacının bilgilerini sizlerle paylaşmaya başlıyoruz. Sizlerde bu yarışmacısı Survivor adasında görmek isterseniz oy vererek destek olabilirsiniz.

Bunu Görmelisin!  Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Youtube Video Sunucuları Itır Esen ve Laura Kimdir

Asil Cengiz 26 yaşında. İzmir Karşıyaka’dan geliyor ve Muğla doğumlu. Çocukluğundan beri sporla ilgileniyor. 8 yıllık futbol geçmişi var. Vücut geliştirmeyle ilgileniyor. 10 yıl Yüzme sporu ile de ilgilendi. 2012 yılından beri İnsanların obezite yada sakatlık gibi başka bir hastalıkla uğraşmadan hayatlarına sporu dahil etmelerini sağlıyor. İstanbul Alsancak’ta bir stüdyosu var. 50 öğrencisi var onların yemekten spora her şeyini düzenliyor. Fizibilite ediyor onların hayatını.

Survivor hayatta kalma mücadelesi demek. Survivor yarışması dışında da zaten hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Normal hayatta da hızlı balığın yavaş balığı yediğini biliyoruz. Gerek fiziksel gerek mental özelliğimi birleştirip Survivor yarışmasını kazanmayı düşünüyor. Rekabet duygusu ile lanetlendiğini bilisin istiyor. İzmir marşını onlara ezberletecekmiş. Asil Cengiz hakkının yenmesine ortam hazırlamaz, algı yönetimimi iki taraf içinde hissettireceğini söylüyor.

10- Kader Karakaya – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan kadın yarışmacısı olan Kader Karakaya Kimdir? Kader Karakaya Bursalı ve 22 yaşında. Atlet ve futbolcu. Fenerbahçe futbol okullarında futbol eğitmenliği yapıyor. Fitness eğitmenliği yapıyor aynı zamanda. 4 yaşında babasının vefatının ardından lösemi tedavisi gördü. Ama sporla hayata tutundu ve hayat onu Survivor olarak yetiştirdi. Açlık hariç onu hiçbir şeyin zorlamayacağını düşünüyor.

Survivor izlerken kan akışının hızlandığını söylüyor. Survivor ruhu bende var diyor. Azim savaşçı ruh hırs hepsi bende var diyor. Bakalım kendisini Survivor 2019 yarışmasında görecek miyiz?

11- Atakan Işıktutan – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı Atakan Işıktutan Kimdir? Atakan 24 yaşında Rizeli. Daha önce yüzdüm ve su parkurlarında iddaalıyım. Basket oynadım atışlarda başarılı olurum. Crossfit atlet. Crossfit şampiyonasında kendi dalında 1. oldu ve kürek çekmede Türkiye 2. si oldu.

”İddaalıyım güçlüğüm hırslıyım ama sporla pozitif olarak kullanıyorum hırsımı.” diyor. Survivor adası dünyanın en zor yarışması ama ona göre dünyanın en gurur verici yarışması. Ailesine ve kendisine bu gururu yaşatmak istiyor. Güç hırs insan ilişkileri ile başarılı olacağına inanıyor. Şampiyon olmaya gidiyor. Ülkemizi de en iyi şekilde temsil etmek istiyor.

12- Azim Kaan Güvenilir – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı Kaan Güvenilir Kimdir? Survivor 2019 Azim Kaan Güvenilir. 29 yaşında İstanbullu. Spor boks, fitness futbol ile ilgileniyor. Kaan Güvenilir’i Seda Sayan’ın evlilik programından hatırlıyoruz sonrasında da Roman Havası dizisinde rol aldı. Kaan en büyük amacının Survivor’a katılmak olduğunu söyledi. Kaan hızına atışına güveniyor. Sadece aç kaldığında fazla agresif olduğunu ama bununda bir sınav olduğunu söylüyor. Yağmurda yerde yatmak istediğini kendini sınamak istediğini söylüyor.

Survivor 2019 Kaan Güvenilir adam satmayı sevmediğini söylüyor. Sinirinin anlık olduğunu söyledi. Survivor’a sınırımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak bilmiyorum derken bile aslında adadaki tartışmalarda başrolü çekeceğinin sinyalini veriyor. Seda Sayan’ın Evleneceksen Gel programında Kaan Solmaz ikilisini bilmeyen yoktur. O Kaan işte şimdi Survivor yarışmacısı olmuş. Umarız amacına ulaşır ve Survivo’da izleriz kendisini.

13- Emin Güvnenç – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Emin Günenç Kimdir? Emin Güvenç 24 yaşında ve Tekirdağlı. 10 sene futbol oynadı ancak sakatlandığı için bıraktı. 6 senedir fitness yapıyor son bir yıldır crossfit yapıyor. Spor yapmak ona hem fiziki hemde ruhsal olarak çok iyi geliyor.

Emin Günenç’in en büyük hedefi oyuncu olmak bu hedefi için de Survivor’ı koşarak kazanması gerektiğini düşünüyor. Kendi kondisyonuna ve zekasına güveniyor. Arkadaşlarının başarısızlığına katlanacak gibi durmuyor. Takım olarak başarılı olmaları gerektiğini düşünüyor. Emin Günenç en büyük hedefinin oyuncu olmak olduğunu söylüyor. Bu durum onun seçilmesini olumsuz etkiler mi sizce? Yoruma yazabilirsiniz?

Bunu Görmelisin!  Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Youtube Video Sunucuları Itır Esen ve Laura Kimdir

14- Büşra Yalçın – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

15- Buse Akar – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

16- Özgür Özdemir – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

17- Melisa Emirbayer – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

18- Burak Yurdagör – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

19- Müzeyyen Seren – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

20- Ecem Onaran – Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Seda Ocak Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Seda Ocak. Survivor 2019 yarışmacı adayı. Seda 34 yaşında ve Bursalı. 2017-2018 Survivor yarışmacısı olan Sema’nın ikiz kardeşi. Eski milli atlet, atletizm antrenörlüğü yapıyor. 2 oğlu var. Parkurlarda hırslı olacağını gözü kara olacağını söylüyor. Anaokulu öğretmenliği mezunu.

Sinem Kılıç Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacı adayı Sinem Kılıç. İstanbul doğumlu ve ailesi Erzurumlu. Dalış sporu ile uğraşıyor. Crossfit ile ilgileniyor. Uzun doğa koşularını seviyor. Özel bir üniversite de Medya ve İletişim okuyor. Geçen sene karar vermiş Survivor’a katılmaya. Çok iyi bir Survivor izleyicisi olduğunu ve izlerken iki takımında çok güçlü olduğunu ve her iki takımda da olabileceğini düşündüğü söyledi.

Bu sene başvurdu ve aday oldu. Survivor onun için hayatta kalmak demek. Vereceği mücadeleyi tutku ile yapması gerektiğini söyledi. Ailesinin desteğini her zaman omzunda hissediyor. Adadaki atmosferi sakinleştirmek ister. Sakin ve enerjik bir yapısı var. Diğer konularda takımını destekleyeceğini söyledi.

Survivor 2019 deniz havuz oyunu aslında ve bende denize bayılıyorum dalgıcım zaten söylemiştim diyor. Bunu en pozitif şekilde değerlendireceğiz Survivo’da diyor. Tutkuluyum hırslıyım başarılıyım Survivor’da bunun için varım diyor.  Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı adayı oldu Sinem Kılıç.

Sude Burcu Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Sıla Rümeysa Ölçek Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

Simge Olçun Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

2018 Survivor sezonunun bu seferki şampiyonu Adem kılıççı oldu.Bu sezonda da Survivor 2019 yarışması ile ilgili her şeyi konumuzda bulabilirsiniz.

Survivor finaline bir hafta kala Acun Medya çalışanlarından olan kameraman Alper vahim bir saldırı sonucu hayatını kaybetti. Bu durum tüm yarışmacıları ve başta Acun ılıcalı’yı çok üzdü. Hatta bu yüzden final yayınlarını bir gün erteledi acısını ve üzüntüsünü dile getirerek Rahmetli olan Alper’in ailesine başsağlığı diledi.

Survivor finalinde bu sefer çok eğlenceli sahnelere yer verilmedi bu yüzden. Acun ılıcalı’yı da bu hassasiyetinden dolayı tebrik ediyoruz. Rahmetli olan kameramanları Alper’in ailesine de başsağlığı diliyoruz. Acun Ilıcalı Survivor 2018 şampiyonu açıkladı. Herkesin merakla beklediği isim Adem kılıççı oldu. Survivor 2018 Sezonu şampiyonu Adem kılıççı oldu Nagihan Karadere 2. oldu. şampiyon açıklandı.

Survivor bitti 4,5 aydır Haftanın dört beş günü izlediğimiz Survivor programı bitince hayranlarının aklına ilk gelen soru Survivor 2019 ne zaman başlayacak oldu. Survivor 2019 2 Şubat cumartesi akşamı yayınlanmaya başlayacak. Adayları seyirci seçecek.

Survivor 2019 yarışması Türkiye Yunanistan formatında olacak. Daha önce Msterche’ten bir yarışmacısının katılacağını söylemiştik. Hakan Kanık aday oldu. Bakalım oylama ile Survivor adasına gidebilecek mi?

Survivor 2019 Kadrosunda Kimler Olacak?

Survivor 2019 kadrosu ile ilgili anlaşmalar sağlanmaya başlıyor. Bu sezon yarışmada kimler yer alacak? Acun Ilıcalı Survivor’da daha önce kendi kanalında yayınlanan programlarda yer alan yarışmacıları da dahil etmişti.  Bu yüzden de şuan da tv8 yer alan Masterchef yarışmasından bir iki kişiyi Survivor’a götürecek giye tahmin ediyoruz.

Masterchef Türkiye programında kaslarını göstermek için sürekli spor atlet giyinen Hakan belki de Survivor 2019 yarışmacısı olarak karşımıza çıkacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler (Tam Kadro) Survivor 2019 Türkiye Yunanistan (28 Yorum)

  1. Ben ALİ Kızılateş. Gelmiş geçmiş sorvivor yarışmacılarının hiç biri benim kadar istekli değildir o adaya gitmek için
    Ama şans öyle bir şeydir ki parçalasanız da kendinizi Yok ise hay kırışınız nafiledir
    Gücümü yeteceğimi neler yapabileceğimi umarım sorvivor a katılarak sunarım 80 milyon a

  2. 7 şubatta mı başlıyor survivor 2019 peki yarışmacılar kimler ne zaman açıklanacak yarışmacılar hangi tahrikte

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Eklenme Tarihi: 4 Ocak 2019