Survivor 2019 Yarışmacısı Masterchef Murat Kimdir Bilgileri

Survivor 2019 Yarışmacısı Masterchef Murat Kimdir Bilgileri… Master Şef programında izlediğimiz Murat, Survivor 2019 yarışmacıları arasında katılıyor. Survivor 2019’un ilk yarışmacısı olarak açıklanan Murat Özdemir kimdir? Bilgilerini paylaşmak için sizlere bu konumuzu açtık.

Murat Özdemir daha önce Yemekteyiz yarışmasına da katılmıştı. Yemekteyiz yarışmasında ani taşkın hareketlerinden dolayı da Onur Büyüktopçu tarafından programdan kovulmuştu. Belki de Yemekteyiz tarihinde ilk kez bir yarışmacı kovuldu programdan. Masterchef Türkiye programında da aynı sahneyi yaşadı Murat. Somer Şef’te onu programda bir yarışma sonrasında kovmuştu hareketlerinden dolayı.

Master Şef yarışmacısı olduğu sıralarda da oldukça yankı uyandıracak hareketler sergileyen Murat Özdemir’in bilgileri çok merak ediliyordu. Bu konumuzda sizlere Murat Özdemir’in kim olduğunu paylaşacağız. İlginç tutumları ani davranışları sert açıklamalarıyla dikkat çeken Murat Özdemir yeni bir ekran fenomeni olmaya aday. Bu tavırlarıyla Ütopya yarışmasında olan Semih Öztürk’e benzetiliyor.

Murat Özdemir Yemekteyiz programına katıldığında da agresif tavırlarıyla büyük tepki çekmiş ve Onur büyüktopçu tarafından programdan kovulmuştu. Murat Özdemir Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında Türkiye takımı da yarışacak olan ilk isim oldu.

 Survivor 2019 yarışması şubat ayında yayınlanmaya başlayacak. Acun Ilıcalı yarışmacılar ile anlaşmalar yapıyor ve yavaş yavaş sosyal medyaya bildirilen isimlerle takımlar hakkında bilgi ediniyoruz. Master Chef Türkiye yarışmasından bir kişinin Survivor’a katılacağı açıklanmıştı. Bu isim olarak önce programda sürekli kaslı kollarıyla dikkat çeken Hakan düşünülse de Murat Özdemir ile anlaşma sağlandı.

Murat Özdemir’in Survivor 2019’da en büyük reyting sebeplerinden olacaktır eminiz. Eminiz ki Survivor 2019 Türkiye Yunanistan programında da Acun ılıcalı’yı, takım arkadaşlarını ve karşı takımı oldukça sinir edecek davranışlarda bulunacaktır. Murat Özdemir’in Survivor’a seçilme nedeni de bu değil mi?

Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışması ile ilgili Acun Ilıcalı Survivor’da konseptin Türkiye Yunanistan olacağını söylemişti. İki ülkede yayın olacak ve aynı gece yayınlanacak ancak ortak yayın olarak değil de montajlaır farklı olacak. Herkes kendi takımının hayatını adasını daha çok izleyecek gibi açıklamalarda bulunmuştu. Türkiye Yunanistan’da oyunlar aynı olacak. Bir adada Türkler diğer adada Yunanlılar olacak ve kıyasıya bir mücadele yaşanacak demişti.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı Murat Özdemir kimdir?

Murat Özdemir, 1973 tarihinde Bolu’da doğdu. Murat Özdemir ilk Yemekteyiz yarışmasına katıldı. Murat Özdemir, aşçı bir aileden geldiği için aşçılıkla ilgilenmektedir. Murat Özdemir gezmeyi ve fitness sporu ile ilgilenmektedir. İlk evliliğinden 16 yaşında bir kızı bulunan Murat Özdemir tutum ve davranışları takım arkadaşlarına gerginlik vermekten hoşlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2018