Survivor 2019 Yarışmacısı Sinem Kılıç Kimdir? (Survivor 2019 Yarışmacı Bilgileri)

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacı adayı Sinem Kılıç. İstanbul doğumlu ve ailesi Erzurumlu. Dalış sporu ile uğraşıyor. Crossfit ile ilgileniyor. Uzun doğa koşularını seviyor. Özel bir üniversite de Medya ve İletişim okuyor. Geçen sene karar vermiş Survivor’a katılmaya. Çok iyi bir Survivor izleyicisi olduğunu ve izlerken iki takımında çok güçlü olduğunu ve her iki takımda da olabileceğini düşündüğü söyledi.

Bu sene başvurdu ve aday oldu. Survivor onun için hayatta kalmak demek. Vereceği mücadeleyi tutku ile yapması gerektiğini söyledi. Ailesinin desteğini her zaman omzunda hissediyor. Adadaki atmosferi sakinleştirmek ister. Sakin ve enerjik bir yapısı var. Diğer konularda takımını destekleyeceğini söyledi.

Survivor 2019 Yarışmacısı Sinem Kılıç KimdirSurvivor 2019 deniz havuz oyunu aslında ve bende denize bayılıyorum dalgıcım zaten söylemiştim diyor. Bunu en pozitif şekilde değerlendireceğiz Survivo’da diyor. Tutkuluyum hırslıyım başarılıyım Survivor’da bunun için varım diyor.  Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı adayı oldu Sinem Kılıç.

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2019 yarışmacılarından birisi de Sinem Kılıç oldu. Sinem Kılıç kimdir sorusunun yanıtını Bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Özel yaşamda dalgıçlık yaparak yaşamını devam ettiren Sinem Kılıç Survivor 2019 yarışmasında oldukça merak edilen yarışmacılardan biri oldu işte Sinem Kılıç hakkında sizler için hazırladığımız bilgiler:

Survivor 2019 Sinem Kılıç Kimdir bilgileri resimleriSurvivor 2019 Yarışmacısı Sinem Kılıç Kimdir?

Sinem Kılıç kimdir, 22 yaşında olan ve aslen Erzurumlu olan yarışmacı İstanbul’da dünyaya geldi ve dalış sporuyla uğraşıyor. Dalgıçlık yapan Sinem Kılıç Özel bir üniversitede medya ve iletişim okuyor. Sinem Kılıç Survivor 2019 yarışmasına katılması ile birlikte herkesin dikkatini çeken bir isim haline geldi. sorulan sorulara Sinem Kılıç şöyle cevap verdi ve kendisini şöyle ifade etti:

Survivor 2019 Sinem Kılıç Kimdir Kendini Nasıl İfade Etmiş?

”Survivor 2019 yarışmasına katılmaya Geçen yıl karar verdim. İki takım da çok güçlüydü hem gönüllüler hem ünlüler çok iddialıydı ve orada olmalıyım dedim. Survivor yarışması hayatta kalmak demek. Ve aynı zamanda bütün zorluklara göğüs gererek tutkuyla hayatta kalmak demek. ekvatorda bulunan Survivor Adası’nda oldukça zorlu bir hayatın olduğunu ve yaşamda öncelikle atmosferi sakinleştirmek gerek. Sinem Kılıç kendisinin oldukça Sakin bir yapısı olduğunu ifade ederek Survivor yüzde yüz havuz ve deniz oyunu aslında. Ben de dalgıcım. Tutkuluyum, hırslıyım bu yüzden Survivor’da bunun için varım” diyerek oldukça iddialı olduğunu herkese söyledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.