Survivor 2019 Yunan Şampiyonu Kim Oldu 30 haziran

2019 Türkiye – Yunanistan olarak başlayan heyecan 30 haziran gecesi son buldu. Herkesin merak ettiği nasıl şampiyon belirlenecek Türkiye ve Yunanistan’ın nüfusları gereği sms adil olmayacaktı. Acun Ilıcalı’nın imzası ile bir Türk şampiyon ve bir Yunan Şampiyon açıklanmasına karar verilmişti. Yunan takımının şampiyonu belli oldu. Şimdi sıra Türk yarışmacılarda

Survivor 2019 Yunan Şampiyonu Kim Oldu 30 haziran

Survivor 2019 Türk Şampiyonu Kim Oldu Seda mı Yusuf mu?

Bora ile kavgalarını bir sezon izlediğimiz Yusuf sonunda şampiyon koltuğuna oturmayı hak etti. Yarı final oyununda en yakın arkadaşı Emre’ye karşı oynamanın çok acı olduğunu ancak Survivor’un hayatta kalma mücadelesi olduğunu söyledi. Emre’nin elenmesine en çok Yusuf üzüldü. Karşı takımda ise geceye Seda ile Okay’ın yarışması damga vurdu. Seda şampiyon olmak için geldim ve olacağım dedi. Yarı finalde karşısına erkek oyuncu gelse de moralini bozmayarak mücadeleyi kazandı. SMS oylamarı gizli tutulsa da sosyal medyadaki destekten takip ettiğimiz kadarı ile Yusuf Survivor 2019 şampiyonu olacak.

Survivor 2019 Türk Şampiyonu Kim Oldu Seda mı Yusuf mu?

Survivor 2019 Yunan Şampiyonu Kim Oldu ?

Katerina Dalaka, Dimitra Vamvakousi, Nikos Kosmas ve Afroditi Skafida arasında geçen bir mücadele izledik. Yarı finale kalan dört Yunan yarışmacı birbirlerine karşı verdikleri mücadele nefesleri kesti.  Muhteşem geceye ilk veda eden isim Afroditi oldu. Ardından Nikos’ta Survivor şampiyonluk hayallerine veda eden bir diğer isim oldu. Böylece finale çıkan iki Yunan yarışmacı belli olmuş oldu. Dalaka ve Dimitra arasındaki final heyecanı nefesleri kesti. Survivor 2019’da Yunanistan şampiyonu Dimitra oldu. Hayatındaki kariyerine çok önemli bir not alan Dimitra’yı Türkiye olarak unutmayacağız. Seni seviyoruz Dimitra.

Survivor 2019 Yunan Şampiyonu Kim Oldu ?

Bu akşam ise Survivor Final bölümü yayınlanacak yarışmada Acun Ilıcalı en çok reyting alan yarışma programındaki finalistin kim olduğunu açıklayacak. Tahminlerimiz Türk şampiyonu olarak Yusuf’u gösteriyor. Özellikle Bora ile kavgalarından iyi takipçi yakaladı.

Survivor Türkiye Yunanistan Kim Kazandı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.