Survivor 2019 Yunan Yarışmacılar Kimler İsimleri Resimleri

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Yunan Yarışmacılar Kimler İsimleri.. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması 2 Şubat cumartesi akşamı TV8 ekranlarında başlıyor. Yarışmanın başlaması ile tüm yarışmacılar merak konusu oldu. Survivor 2019 yarışması başlamadan sizler için yarışmacı bilgilerini açıyoruz.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması iki takımdan oluşacak. Türk yarışmacılar ve Yunan yarışmacılar Survivor adası olan Dominik’te kıyasıya mücadele içine girecekler. Başarılı bir yarışma olacağı kesin. Türklerin ve Yunanlıların yarışacağı Survivor 2019 2 şubat cumartesiden itibaren TV8 de yayınlanacak ve bizlerde sizlere Survivor ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması Türk yarışmacıları kimler TIKLA…

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında yarışacak olan Yunan yarışmacıların bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Yarışacak olan Yunan yarışmacıların Kadrosu: İoulieta Kitrinou, Dimitra Vamvakousi, Afroditi Skafida, Kiriakos Pelekanos, Panagiotis Konstantinidis, Spiros Gourdoupis, Nikos Kosmas, Dimitris Margaritis, Ria Kolovou, Toni Stavratis, Demi Tsaganou, Nantia Mavroudea

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında yarışacak olan Yunan yarışmacıların bilgilerini sizlerle paylaşalım. Bilgilerine ulaştığımız yarışmacıların bilgilerini aşağıda yazacağız. Yeni bilgilerle de konumuz güncellenecektir.

Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler (Tam Kadro)

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan İoulieta Kitrinou Kimdir?

Survivor 2019 Yunan Yarışmacı Ioulieta Kitrinou

Yarışmacı İoulieta Kitrinou 100 metre engelli koşucusudur. Bir şampiyonluğu var. Model olarak mesleğini yapıyor ve oyunculuk yapıyor. Yunan halkının sevdiği bir isim. İoulieta Kitrinou Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacıları tanıtım videosunda İoulieta Kitrinou söylediği söz akıllara yer ediyor. ”Türkiye de yaşadım Türkçe biliyorum ve rakiplerime bir mesajım var. Kaleyi içten fethetmeye geliyorum.”

Ioulieta Kitrinou: Fotomodel ve oyuncu, 100 metre engelli koşuda eski millî atlet.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Dimitra Vamvakousi Kimdir?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı olan Dimitra Vamvakousi 23 yaşında ve Survivor’ın en genç yarışmacıları arasında. Yunanistan’da Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü’nde okuyor. Jimnastik, yüksek atlama ve dans ile ilgileniyor. Dimitra güzelliği ile herkesi etkilemeye geliyor. Şuan modellik yapıyor ve Miss Young Peloponnisos 2015 güzellik yarışmasını kazandı ve ülkesinde büyük başarı kazanmıştı.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması tanıtım videosunda Dimitra Vamvakousi ”Türk takımı beni kolay yem zannedebilir ama parkurda onları çok terleteceğim.” diyor.

Survivor 2019 Yunanistan Yarışmacı Dimitra Vamvakousi

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Afroditi Skafida Kimdir?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı Afroditi Skafida sırıkla atlama yapan bir sporcu. İki kez olimpiyatlara katıldı.  Yunanistan ve Beijing de olimpiyat heyecanı yaşayan yarışmacı sekiz defa Yunanistan rekoru kırmış. Afrodit Skafida spikerin gücünü kadın gücü olarak nitelemesinin ardından bunun yunan gücü olduğunu belirtiyor. Bu da onun ırkçı bir kişiliği olduğunu gösteriyor.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacıları tanıtım videosunda Afroditi Skafida ” Rakiplerime söyleyeceğim tek bir şey var. Gelin de alın bakalım.”

Survivor 2019 Yunan Yarışmacısı Afroditi Skafida

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Demi Tsaganou Kimdir?

Demi 1992 Yunanistan doğumlu. Futbol maçlarında hakem, Fizyoterapi okulu mezunu. Demi Yunanistan’da futbol maçlarında hakemlik yapıyor. Bu yüzden de Yunaistan yarışmacıları tanıtım videosunda şöyle diyor. ” Saha da kuralları ben koyarım bunlara uymayanlar kırmızı kart alır, aynısı rakibime de olacak.”

Survivor 2019 Yunan Yarışmacısı Demi Tsaganou

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Ria Kolovou Kimdir?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında Ria çok iddaalı bir şekilde geliyor.  Ria hem iş kadını. Hem de spor akademisi mezunudur. Bu yüzden de Survivor yarışmasında kendinden çok söz ettirecek.

Survivor 2019 Yunanistan yarışmacıları tanıtım videosunda” Temizlik takıntım var. Survivor’da Yunan takımını ben derleyip toplayacağım.”

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması röportajında Ria Survivor’da katılmayı çok istediği ve hiç bir şeyden korkmadığını söylüyor. 30 yaşında ve Selanik Beden Eğitimi ve Spor okulu Jimnastik Akademisi mezunu. Ria Mikonos’ta bir giyim mağazası işletiyor

Survivor 2019 Yunan Yarışmacısı Ria Kolovou

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Nadia Mavroudea Kimdir? (Nadia Konstantina)

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında Nadia Mavroudea personal trainer, karate ve crossfit müsabakalarında ödül kazandı. Nadia Mavroudea Survivor Yunanistan yarışması tanıtım fragmanında; Survivor ani değişimlerin olduğu bir yarışma bu yıl da böyle olacak ve bir kadın olarak şampiyon olacağım.  Nadia Mavroudea Survivor 2019 da başarılı olacak mı göreceğiz.

Survivor Yunan yarışmacılarının en güçlü kadını olmaya aday olan Konstantina Nadia 1992 doğumlu. 4 yılık evli ve 3 yaşında bir kızı var. Nadia Kişisel antrenörlük yapıyor. Sadece kızından ayrı kalmanın ona zor geleceğini söylüyor ancak bu konuda da eşine güvendiğini belirtiyor. Eşinin Survivor’a katılma konusunda destek olduğunu söylüyor.

SURVİVOR 2019 TÜRKİYE YUNANİSTAN YUNAN ERKEK YARIŞMACILAR BİLGİLERİ;

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Kiriakos Pelekanos Kimdir?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı Kiriakos Pelekanos Kıbrıs Gençler Millî Takımının eski basketbolcusu ve personal traine. Kiriakos Pelekanos tanıtım videosunda şunları söyledi ”Survivor’da ki tek hedefim ülkemi en güzel şekilde temsil etmek. ”

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Spiros Gourdoupis (Dr. Pips) Kimdir?

Yunan takımında yarışacak olan Spiros Gourdoupis  rapçı. Aynı zamanda yapısal biyoloji mezunudur. Dr. Pips diye anılan Spiros Gourdoupis’ın biyoloji ile ilgilenmesi ona ne gibi artılar sağlayacak göreceğiz. Yakışıklı ve genç oluşu ile de çok konuşulacaktır.

Tanıtım videosunda Spiros Gourdoupis şunları söylüyor:”Biyoloji doktoru ve rapçi olan birisi için Survivor basit bir deneydir. Çünkü savaşlar çok zorlu geçecek ve hepimiz bir canavara dönüşeceğiz ancak sonunda maddeyi bulacağız.”

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Nikos Kosmas Kimdir?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı olan Nikos Kosmas başarılı bir sporcu. Nikos Kosmas ödüllü derecelere sahip karate antrenörü ve spor eğitmeni. Bu yüzden de Türkler için çok zorlu bir rakip. Nikos 1992 doğumlu.  Beden Eğitimi ve Spor Bilimi bölümünden mezun oldu. Dünya ve Avrupa Karate şampiyonu olarak ülkesinde tanınıyor.  Nikos aynı zamanda spor ürünleri satan bir internet mağazası sahibidir.

Nikos yüzmeyi ve spor yapmayı çok seviyor. Nikos Survivor için özel spor yapmıştır. Tam anlamıyla Survivor’a hazırdır ancak onu zorlayacak olan tek şey açlıktır. Nikos çok milliyetçi bir insandır. Sosyal medya da yaptığı paylaşımlarla vatanına aşık olduğunu anlıyoruz. Nikos yarışmacıların tanıtım videosunda şöyle diyor. ” Daha önce çok Türk rakiplerim oldu, bu benim için çerez olacak.”

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Panagiotis Konstantinidis Kimdir?

Panagiotis Konstantinidis  Survivor Türkiye Yunanistan 2019 sezonunda Yunan takımında yarışacak. Panagiotis Konstantinidis beslenme ve eğitim danışmanıdır. Yakışıklılığı ile ülkesinde popülerdir. 1994 doğumlu olan ve Atina’da yaşayan Panagiotis Konstantinidis dövüş sanatında çok usta bir isimdir. Karate sporunda Balkan şampiyonudur. Çok hızlı ve çeviktir. Bu ona Survivor’da çok artı sağlayacaktır.

Panagiotis Konstantinidis Survivor 2019 Yunan yarışmacıları tanıtımında söylediği şunlardır; ”Hayatım boyunca savaş sanatları ve sporla uğraştım bu yüzden rakiplerim sadece sırtımı görecekler.”

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Dimitris Margaritis Kimdir?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan 1974 doğumlu. Atina’da yaşıyor. 45 yaşında evli ve 1 oğlu var. Spor olarak tenisle ilgilenen Dimitri atletizmle de ilgilendi. Dimitri Margaritis Korydallos Cezaevinde gardiyan olarak çalışıyor. Yunan Özel Kuvvetler Komutanlığında çalışmıştır. Dimitri’de röportajında Türklerin onu yenemeyeceğini düşünüyor. Dimitri çok güçlü bir yarışmacı. Lakabı bile Rambo!

Dimitri eski dekatlon şampiyonudur ve MMA isminde ki bir tür kafes dövüşü sanatı eğitmenidir. Asabi bir insan ve bu kavgacı hali Yunan takımını karışacağa benziyor. Survivor 2019 Yunan yarışmacıları tanıtım videosunda şöyle diyor: ”Karşı taraf nal toplayacak bana boştan yere Rambo demediler.”

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Toni Stavratis Kimdir?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında Yunan takımında yarışacak olan Toni güçlü oluşu ve kaslı kollarıyla özel korumalık yapmaktadır. Uzun süre dövüş sanatıyla ilgilenmiştir. Profesyonel anlamda futbolla ilgilenmiştir. Toni gemi inşaatında çalışırken Survivor seçmelerine katılır. Paralı asker olarak çalıştığı sırada açlığı da yaşar. Survivor Yunan takımında yarışacak olan Toni açlığa dayanıklı güçlü ve sporcu birisi. Yarışmaların kazanılmasında büyük fayda sağlayacaktır.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacıları tanıtım videosunda Toni şunları söyledi: ” İşim dolayısıyla hep savaşçı olmayı öğrendim, bunu da karşı takım en yakın zamanda anlayacak.”

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında Yunan yarışmacıların detaylı bilgilerini sizlerle yukarıda paylaştık. Aşağıda da yarışmacıların isimleri ve kısa bilgileri yazıyor. Sizce Yunan takımı mı daha güçlü yoksa Türk takımı mı yorum sizin? Aşağı yazarsanız seviniriz.

ERKEKLER

 1. Spiros Gourdoupis (Dr. Pips): Rapçı ve Yapısal Biyoloji mezunu.
 2. Nikos Kosmas: Ödüllü derecelere sahip karate antrenörü ve spor eğitmeni.
 3. Panagiotis Konstantinidis: Beslenme ve antrenman danışmanı.
 4. Dimitris Margaritis: Eski dekatlon şampiyonu ve MMA (Karma Dövüş Sanatları) eğitmeni.
 5. Kiriakos Pelekanos: Kıbrıs Gençler Millî Takımının eski basketbolcusu ve personal trainer.
 6. Toni Stavratis: VIP kişilerin güvenliği ve dövüş sanatları sporcusu.

KADINLAR

 1. Dimitra Vamvakousi: Spor Akademisi mezunu, model, sırıkla atlamada eski millî atlet.
 2. Ioulieta Kitrinou: Fotomodel ve oyuncu, 100 metre engelli koşuda eski millî atlet.
 3. Ria Kolovou: İşkadını, Spor Akademisi mezunu.
 4. Nadia Mavroudea: Personal trainer, karate ve crossfit müsabakalarında ödül kazandı.
 5. Afroditi Skafida: Iki Olimpiyatlara sırıkla atlama dalında katılan jimnastikçi.
 6. Demi Tsaganou: Futbol maçlarında hakem, Fizyoterapi okulu mezunu.

Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler (Tam Kadro)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2019