Survivor 2019 Yunanistan Sunucusu Sakis Tanimanidis Kimdir Bilgileri

Survivor 2019 Yunanistan Sunucusu Sakis Tanimanidis Kimdir Bilgileri.. Survivor Türkiye Yunanistan yarışması 2 şubat cumartesi akşamı TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.  Survivor 2019 formatı Türkiye Yunanistan olduğu için programda iki sunucu yer alacak. Türkiye sunucusu her sezon olduğu için programın aynı zamanda yapımcısı olan Acun Ilıcalı olacaktır.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında da Yunanistan ekibinin sunucusu olan isim de belli oldu. Türkiye Yunanistan yarışması formatı daha önce de 2017 yılında yapılmıştı. O zamanda Survivor Yunanistan sunucusu aynı kişiydi. Bu sene de Survivior 2019 Yunanistan ekibinin sunucusu da aynı isim yani Sakis Tanimanidis oldu. Önceki sezonda yakışıklı genç ve dinamik oluşu ile seyircilerin dikkatini çeken sunucu Sakis Tanimanidis bu sezonda ekranda yer alınca eminiz merak edilecektir. Bizlerde sizlere Sakis Tanimanidis kimdir bilgilerini paylaşmak istedik.

Survivor 2019 Yunanistan sunucusu Sakis Tanimanidis Kimdir?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının sunucusu olan Sakis Tanimanidis Acun Ilıcalı’nın Yunanistan versiyonu deniliyor. Sakis Tanimanidis 1981 yılında Selanik’te dünyaya geldi. 37 yaşında olan Sakis Tanimanidis Yunanistan’da tv programı sunuculuğu yaparken bazı programlarında yapımcılığını üstlenmiştir.

Üniversite eğitimini Amerika da tamamlamıştır. Sonrasında Yunanistan’da bir yapım şirketi kurmuştur. 40’tan fazla ülkeyi gezmiştir ve bir çok ünlü ile çalışmıştır. Survivor Türkiye ve dünyada en çok izlenen yarışma programlarının başında geliyor. Türk ve Yunan yarışmacıların yarışmasıyla birlikte herkes Survivor Yunanistan’ı sunan sunucuyu merak etti. Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği Survivor Yunanistan’daki sunucu tüm dikkatleri üzerine topladı. Peki Survivor Yunanistan’ın sunucusu Sakis Tanimanidis kimdir?

Survivor’da daha önce Türkiye Yunanistan yarışmasında kim kazanmıştı? Yunan Survivor yarışmacıları George Angelopoulos ile Marios Loannides finale kaldı.  Şampiyon olan ismi Acun Ilıcalı’da instagram hesabından kutlamıştı. “Yunanistan şampiyonu George Angelopoulos‘u gönülden kutluyorum. Final akşamı %70.5 izlenme payıyla Yunan televizyon tarihinin en yüksek oranına ulaşmamızı sağlayan yarışmacılarımıza, prodüksiyon çalışanlarımıza ve Yunan seyircisine çok teşekkür ederiz”.

Survivor Türkiye Yunanistan 2019 yarışması birincisi sizce kim olacak? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Survivor 2019 Who is Sakis Tanimanidis?
2019 Survivor Turkey Greece Sakis Tanimanidis competition with Acer’s server version is called Ilıcalı Greece. Sakis Tanimanidis was born in Thessaloniki in 1981. Sakis Tanimanidis, 37 years old, has been a TV program producer in Greece and has produced some programs. He completed his university education in USA. He then established a production company in Greece. He has traveled more than 40 countries and worked with many celebrities.

Survivor 2019 Yunan Sunucu Sakis TanimanidisSurvivor 2019 Poios eínai o Sákis Tanimanídis?
2019 Survivor Tourkía Elláda Sákis Tanimanídi antagonismó me tin ékdosi tou diakomistí tis Acer onomázetai Ilıcalı Elláda. O Sákis Tanimanídis genníthike sti Thessaloníki to 1981. O Sákis Tanimanídis, 37 etón, eínai paragogós tileoptikón programmáton stin Elláda kai échei dimiourgísei kápoia prográmmata. Oloklírose tin panepistimiakí tou ekpaídefsi stis IPA. Sti synécheia ídryse mia etaireía paragogís stin Elláda. Échei taxidépsei se perissóteres apó 40 chóres kai échei synergasteí me pollés diasimótites.

Survivor 2019 Yunanistan Sunucusu Sakis TanimanidisSurvivor 2019 Ποιος είναι ο Σάκης Τανιμανίδης;
2019 Survivor Τουρκία Ελλάδα Σάκης Τανιμανίδη ανταγωνισμό με την έκδοση του διακομιστή της Acer ονομάζεται Ilıcalı Ελλάδα. Ο Σάκης Τανιμανίδης γεννήθηκε στη Θεσσαλονίκη το 1981. Ο Σάκης Τανιμανίδης, 37 ετών, είναι παραγωγός τηλεοπτικών προγραμμάτων στην Ελλάδα και έχει δημιουργήσει κάποια προγράμματα.
Ολοκλήρωσε την πανεπιστημιακή του εκπαίδευση στις ΗΠΑ. Στη συνέχεια ίδρυσε μια εταιρεία παραγωγής στην Ελλάδα. Έχει ταξιδέψει σε περισσότερες από 40 χώρες και έχει συνεργαστεί με πολλές διασημότητες.

Sakis Tanimanidis Acun ile nasıl tanıştıSakis Tanimanidis Acun ile nasıl tanıştı? 2017 yılında Acun Ilıcalı ile anlaşarak Survivor Yunanistan projesine adım attı. 36 yaşındaki Sakis Tanimanidis TV sunuculuğunun yanı sıra bazı programların yapımcılığını üstlenmiş bir isim. Üniversite Öğrenimini Amerika’da gerçekleştiren Sakis Tanimanidis, Yunanistan’da kendi yapım şirketini kurdu. Dünyadaki 40’tan fazla ülkeyi gezdi ve buradaki deneyimlerini işlerinde de kullandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2019