Survivor 2020 yeni sezon ne zaman başlayacak yeni oyuncular kimler olacak?

Survivor 2020 yeni sezon ne zaman başlayacak yeni oyuncular kimler olacak?

Reytinglerde beklentilerin altında kalan Survivor Türkiye – Yunanistan erken final mi yapacak? Survıvor 2020 yeni sezonu ne zaman başlayacak ? Survıvor 2020‘de yeni oyuncular kimler olacak ?

Ekranların soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor‘ın final için geri sayıma başladığı günlerde Survıvor‘ın final tarihi belli oldu 30 Haziran günü final yapacak olan Survıvor Türkiye- Yunanistan yarışmasının ardından Survıvor 2020 yarışmasının ne zaman başlayacağı Survıvor fanatikleri için merak konusu oldu. Yükselen dolar kurundan dolayı Acun Ilıcalı‘nın masrafları da arttı yükselen dolar kurunun ardından Acun Ilıcalı Survıvor 2019 yılı beklenen reytinglerini alamamış olsa da Survıvor 2020 yılında da mutlaka devam edecektir.

Survıvor 2020 Yılının Konsepti Ne Olacak ?

Acun Ilıcalı bu yılki konseptini hem Türkiye‘de hem de Yunanistan‘da çekiyor ve iki predüksiyon ile çalışmakta ve her sene olduğunun iki katı maliyet ödemek durumunda kaldı. Az maliyet ile çok para felsefesiyle yola çıktı Acun Ilıcalı iki Ülkede çekimleri gerçekleşen Survıvor’ı birleştirdi. Fakat bir yıl önce kazandığı parayı malesef ki kazanamadı bu sebepten dolayı Acun Ilıcalı Survıvor 2020 yılında yarışmaları ayrı ayrı çekecek.

Daha önce çekilen All Star konsepti Survıvor boyunca en çok izlenerek en iyi reyting alan konsepti olmuştu Acun Ilıcalı Yunanistan – Türkiye konseptinin ardından düşen reytinglerini bir kere daha yükselte bilmek için 2020 yılında All Star konsepti ile ekranlara geleceği düşünülüyor. Survıvor 2019‘un  30 Haziran günü final vermesinin ardından Survıvor 2020 yılında 25 Ocak günü 2020 yılında yayın hayatına başlayarak ekranlarda yerini alacaktır

Survıvor 2020 Yarışmasına Nasıl Başvurulur ?

Acun Ilıcalı’nın  kanalı olan Tv 8′ in sayfasına girerek öncelikler yayınlanmış olan katılım şartlarını okuyup inceleyerek gerekli kriterlere uyup uymadığınızı öğrenmeniz gerekmektedir daha sonra gerekli şartlara uymanız dahlinde TV8 ‘in resmi sitesinde online başvuru formunu doldurarak Survıvor 2020 yarışmacı adaylarının içerisine ismini yazdırabilirsiniz. Survivor 2020 başvuru formunda kişisel bilgilerinizin yanı sıra sizi daha iyi tanımak adına sorulan sorular ise şunlardır;

 • Daha önceki Survivor yarışmalarından hangi yarışmacıyı kendinize yakın buluyorsunuz? Neden?
 • Sigara kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız sıklık derecesini yazınız.
 • Hangi sporları yapıyorsunuz? Profesyonellik derecesi nedir.
 • Ciddi herhangi bir sağlık probleminiz, düzenli alınması gereken bir ilaç veya alerjiniz var mı?
 • Yüzme biliyor musunuz? Derecesini yazınız.
 • Survivor’a neden katılmak istiyorsunuz?
 • Survivor’a katılmak için hangi özelliklerinize güveniyorsunuz?
 • Üç kelime ile kişiliğinizi tarif ediniz.
 • Survivor’a yarışmacı olarak kabul edilirseniz en az ve en çok ne konuda sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorsunuz?
 • Kazanırsanız ödülü ne için harcamayı düşünüyorsunuz?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2020 yeni sezon ne zaman başlayacak yeni oyuncular kimler olacak? (7 Yorum)

 1. ben ve zehra’nın görmek istediğimiz survivor 2020 kırmızı kadro isimleri :SEDA-SEMA-DAMLA-OKAY-OGEDAY-BORA-SERKAY-BERNA-HİKMET-SUDE yazdığım isimleri survivor 2020’de ben ve zehra görmek istiyoruz.

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019