Survivor 21 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Ödül Ne ? Kim Elendi

TV8 yarışma programı Survivor 21 Mayıs ödül oyunu kim kazandı ve ödül ne ? Survivor 75. bölüm hangi takım kazandı siyah takım ve beyaz takım arasında neler yaşandı ? Dalaka Yusuf krizi geceye damgasını vurdu. Survivor 21 mayıs kim elendi ? Afroditi mi Ria ‘mı ? Elenen kim.

Survivor 21 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı Ödül Ne Kim Elendi

Bu sezon Türkiye Yunanistan ile başlayan siyah beyaz takım olarak dengelenen oyuncular geçmiş dönemlerdeki reytingleri yakalayamadı. Bir Turabi, Nagihan, Hilmicem’in olduğu yıllardaki tadı vermiyor. Yenilikler ve sürprizler olsa da ana tema hep aynı olduğundan yine dizilere dönüş başladı. Sevilen oyuncu Atakan’ın elenmesi ile de Survivor daha reyting kaybedecek gibi görünüyor. Şuana kadar Siyah Takım beyaz takıma karşı 26-20 toplamda önde görünüyor. Ancak son zamanlarda takımlar arasındaki güç dengesi araya açacak gibi. Survivor 21 mayıs ödül oyunu kim kazandı son durum ne oldu ?

Survivor 21 mayıs ödül ne

Yunan oyuncu Dalaka diğer tüm bayan yarışmacılara karşı açık ara önde gidiyor. Türklerden en iyi kadın yarışmacı Seda’ya karşı bile Dalaka şuana kadar 22-15 önde gidiyor. Survivor 2019 için şampiyonluğa en yakın isim olarak görülüyor.  Dalaka ile Yusuf arasında ise Türk Yunan kavgası yaşıyoruz. İkili arasındaki krizde siz kimi haklı buluyorsunuz ?

Survivor 21 Mayıs Kim Elendi ?

Survivor Afroditi elendimi

Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Konseyde iki isim belirlendi. Survivor 21 mayıs kim elendi Afroditi mi Ria mı adadan ayrılan isim merak ediliyor. Atakan’ın ardından Afroditi’nin sarf ettiği sözler unutulmamıştı. Şimdi ise eleme potasına kendi gelen Afroditi elendi mi? Bizim kanaatimiz Ria’dan tarafta. Survivor 21 mayıs elenen isim Ria olacağını düşünüyoruz. Ancak çekimleri halen devam eden Survivor 21 mayıs kim elendi belli olmadı. Belli olmasının ardından sizlere bu sayfamızdan bilgi vereceğiz.

Survivor 21 mayıs ödülü ne ? Yarışmacılar bu akşam ödül oyunu için ter döktü. Ödülde muhteşem yemek vardı. Siyah takım ve beyaz takım arasında Ödül Oyunu için verilen mücadele sonuçlandı. Beyaz takım ne yapsa da Ödülü Siyah takım kazandı. Survivor 21 mayıs kim kazandı ve kim elendi konularımızı takip ederek yayınlar hakkında önceden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019