Survivor 25 Mayıs Kim Kazandı ? Yıldızlar Kime Karşı Ödül Ne ?

Acun’un geçen hafta sürpriz olarak açıkladığı eski Survivor yıldızları 25 mayıs günü yarışmaya başladı. 4 gün boyunca yarışmada olacak beş Türk yıldız ve beş Yunan yıldız kime karşı yarıştı Survivor 25 mayıs kim kazandı ödül ne ? 2019

Survivor 25 Mayıs Kim Kazandı Yıldızlar Kime Karşı Ödül Ne

Kimler Var ?

Survivor 25 mayıs gecesi konuk yarışmacı 2017 yılının finalisti Adem Kılıççı katıldı. Ogeday o yıl birinci olmuştu. Yarışmaya ilk katıldığı günlerde ” Biz buraya hasret çekmeye geldik, açlık çekmeye geldik, gurbet çekmeye geldik, her türlü entrikaya, her türlü yalana göğüs germeye geldik. Hayatı geriden gelip yakalamayı seven bir insanım. Mücadeleyi bırakırsan, her zaman kaybedersin. Buraya ne arkadaş edinmeye ne bir sürüye dahil olmaya geldim; buraya ben kendimi yansıtmaya geldim. Kendi hedeflerim doğrultusunda geldim. Şampiyonluk için geldim. ” sözleri ile dikkat çekmişti. 1986 doğumlu Türk boksör ülkemizde gösterdiği performanstan sonra dünyada bizi temsil etmiştir.

Survivor 2019 Adem Kılıççı

Survivor Damla Kimdir ?

25 mayıs akşamı yarışan eski Survivor yarışmacısı Damla kimdir hatırlayalım. ilk 2016 yılında Survivor’a katılmıştı. Ünlüler takımında başlayan genç yarışmacı kural değişikliğinden sonra dengeleme amaçlı gönüllüler takımına geçmiştir. 1990 doğumlu, jimnastik, step, aerobik ve fitness eğitmenidir. 2018 yılında da Survivor All Star takımında yer aldı. 25 mayıs günü ise Türkiye Yunanistan arasındaki ödül oyununa katıldı.

Survivor Damla Can 2019 Yıldızlar Takımında

Survivor Hakan 25 Mayıs 2019

Survivor yarışmasından sonra Tv8 programının Master Chef aşçısı Hakan Kanık kimdir ? Survivor’un en genç yarışmacılarından 1999 doğumlu Hakan 20 yaşındadır. Basketbol ve vücut geliştirme sporları ile yakından ilgileniyor. “Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor’un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir.” Sözleri ile kendisini hatırlıyoruz. Survivor 25 Mayıs yıldızlar kim kazandı kim kiminle yarıştı ?

Survivor Hakan 2019’a geliyor

Survivor Nagihan 25 Mayıs Survivor Yarışması

Evli ve çocuklarının annesi Nagihan profesyonel vücut geliştirme ve halter sporları ile ilgileniyor. Bir erkek kadar güçlü vücudu aynı zamanda bir o kadar da akrobatik. Kendisi Damla gibi All Star dan Survivor’a gelmiş dengeleme sırasında gönüllü olmuştur. 1984 doğumludur. Dünyada atletizm alanında bizi temsil etmektedir. Bizleri üzen haber ise eşini bıçakladığı için hakkında açılan ceza davasıydı. Dava 3,000 TL para cezası ile sonuçlandırılmıştı.

Survivor 2019 Nagihan Kimdir

Survivor 25 Mayıs Ogeday Yarışması

2017 yılının şampiyonu Ogeday Girişken 25 mayıs 2019 yılında Survivor’a katıldı. Kendisi 1992 Adana doğumludur. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi almıştır. Atletik ve güçlü vücudu düzgün fiziği ile genç kızların favorisi olmuştur. Aslında lisanslı kürek sporu yapmaktadır. Fenerbahçe takımının önemli kürekçisidir.

Survivor 2019 25 Mayıs Ogeday Yarışması

Survivor 25 mayıs kim kazandı? Yıldızlar takımındaki beş Türk ve beş Yunan oyuncular Türk-Yunan oyunculara karşı oynadılar. 2019 yılında katılan Survivor eski yarışmacıları kıran kırana bir mücadele verdi. Survivor 25 mayıs ödül ne yıldızlar mı 2019 yarışmacıları mı kim kazandı ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019