Survivor 26 Mayıs Kim Kazandı Şampiyonlar Yarışıyor ? Damla Sakatlandı mı

2019 yılında yeniliklere devam eden Survivor 26 mayıs kim kazandı ? Şampiyonların konuk olduğu yarışmada Damla sakatlandı mı 26 mayıs pazar gecesi neler oldu ? Acun’un keyfine diyecek yok sosyal medya neyi konuşuyor ?

Survivor 26 Mayıs Kim Kazandı Şampiyonlar Yarışıyor ? Damla Sakatlandı mı

Damla, Nagihan, Hakan, Adem ve Ogeday’ın dahil olduğu yarışma programı reytinglerini yükseltti. Sosyal medyada en çok konuşulan ise Acun’un Ogeday demesi oldu. Eski yarışmacıları herkes özlemiş. Bu yıl reytinglerde düşüş yaşayan Survivor yarışması eski yarışmacıların dopingi ile reytinglerini yükseltti. Damla için isi üzücü haber geldi. Dengesini kaybeden Damla sakatlandı mı?

Survivor 26 Mayıs Ogeday

Şampiyonlar ile yarışmak için dev ve tehlikeli bir parkur hazırlandı. Şampiyonlar hızlı bir başlangıç yaptı ancak Survivor’un tehlikelerini unutmuşlar. Gözleri kara eski şampiyonlar parkurlarda performanslarını sergiledi. Damla kuma inerken kaydığı kayakta çok hızlanınca dengesini kaybetti ve popo üstü kuma sert bir şekilde düştü. Kuyruk sokumundan darbe alan genç sporcu belini tuttuğu yerden kalkamadı. Yardımına başta Nagihan olmak üzere yarılma arkadaşları koşarak yetişti. Sağlık görevlilerinin yetiştiği sahadan alınan Damla’nın durumu iyi. 26 mayıs Damla sakatlandı mı diye merak edenler derin bir oh çekebilir. Şampiyon yarışmacının ciddi durumu yok. Fragman izleyicilerinin bir kısmı düşenin Nagihan olduğunu iddia etti ancak Nagihan değildir.

Survivor 26 mayıs damla sakatlandımı

Survivor 26 mayıs kim kazandı ?

Şampiyonların yarıştığı 26 mayıs gecesi çok heyecanlı geçti. Parkurda geçici sakatlık yaşayan Damla’nın takımı geceyi kazandırmayı başardı. Acun’un Ogeday demesi, Hakan’ın muhteşem performansı, Nagihan’ın karşı konulamaz fiziki gücü ve koşma hızı karşısında dün gece organize olamadıklarından kaybeden şampiyonlar 26 mayıs günü kazanmayı başardılar. Çekimlerden gelen haberlere göre şampiyonlar Survivor 26 mayıs kim kazandı hanesinde adlarını yazdırdılar. Ancak dostluğun kazandığı da kesin diyebiliriz. Adada renkli dakikalar yaşandı.

Survivor 26 mayıs kim kazandı

Survivor 26 mayıs neler oldu özeti 

Damla geçici sakatlık geçirdi. Ogeday parkur hızı ile yarışmacıların korkulu rüyası oldu. Şampiyonlar 26 mayıs Survivor ödülünü kazandı. iki gün daha adada olacak şampiyonlar eski Survivor’u bizlere hatırlattı. Eski tadını yaşattı. Tekrar dahil olan 5 yüce yürekli yarışmacımıza geldikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2019