Survivor 27 Haziran 2019 Kim Elendi ? Adaya kim veda etti ve ayrıldı

TV8’in yarışma programı Survivor finale günler kala bir eleme gecesi yaşadı. Merak edilen ise Survivor 27 haziran 2019 kim elendi adaya kim veda etti ? Siyah ve beyaz takım arasında ayrı Yusuf ile Bora arasında ayrı entrikaların döndüğü yarışma programında bu akşam kim elendi?

Survivor 27 Haziran 2019 Kim Elendi Adaya kim veda etti ve ayrıldı

Finale günler kala adadan ayrılan isim belli oldu. Tüm Survivor macerası biten yarışmacı kim oldu ? Sms oylamasına göre sonuçlar açıklanırken gözleri dolan yarışmacı adı söylendiğinde ne diyeceğini şaşırdı. Geçirdiği tüm günler için tüm yarışmacılara teşekkür ederek adadan ayrılan o isim kim ? Hayaller içerisinde yarışmaya katılan ancak bu akşam ateşini alıp söndüren yarışmacı adadaki son gününü yaşıyor. Takım arkadaşları ile birlikte adada son gece uyuyacak ve yarın uçağına binip Türkiye’ye sevdiklerine dönecek. Ancak unutulan bir şey vardı aylardır aç susuz verdiği mücadeleden elenmişti. Şuan adadaki herkesin şampiyon olma umudu olduğu gibi onun da hayalleri ve umudu vardı. Peki bu yarışmacı kim oldu?

Survivor 27 haziran 2019 kim elendi adaya kim veda etti ?

Sevdiklerinden uzak Dominik adasında zor yarışlar kazanan kumda uyuyan aç kalkıp aç yatan yarışmacı tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Konseydeki duygusal konuşması tüm yarışmacıların da göz yaşı dökmesine neden oldu. Adeta yarışmacılar birbirlerini bu sözler ile sevmeye tekrardan başladı. Yusuf ile Bora’nın kavgasına da değinen yarışmacı kim ? Hiç beklenmeyen şekilde adaya veda eden, ederken de tüm yürekleri burkan beklenmedik şekilde konuşma yapan 27 haziran elenen yarışmacının son sözleri ne oldu ? Reytingleri alt üst eden yarışma programından 27 haziran 2019 kim elendi ? Survivor hayallerine veda eden yarışmacı yarın Survivor Panaroma’ya konuk olacak.

Survivor 27 haziran Bora Elendi

Türkiye’nin yakından takip ettiği Survivor 27 haziran kim elendi adaya kim veda etti ? Beyaz takımdan ayrılan yarışmacının adını Acun Ilıcalı açıkladı. Bora yarım kalan bir hikaye belki bir gün yine yolum düşer Survivor’a gelirim dedi. Doğrularımdan ve ilkelerimden hiç şaşmadım ancak demek ki bir yerlerde hata yaptım dedi. Bana inanan ve destekleyen herkese teşekkür etti. Özellikle Acun Ilıcalı’ya da teşekkürlerini iletti. Her zaman efendiliğini koruyan Bora yarım kalan hikayesini tamamlamak için geri gelmek istediğini söyledi. Hak etmediğini söyledi elenmeyi. Acun Ilıcalı ise son beş oyuncu arasına kalan yarışmacıyı teselli etti. Sonuçta yirmi yarışmacıyı eledin dedi. Okay’dan daha az oy alan Bora adaya ve şampiyonluğa veda etti.

2019 Survivor 27 haziran kim elendi Bora’nın Son Sözleri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2019