Survivor 28 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? Son Ödül Oyunu 2019

Survivor’un zorlu bir eleme gecesi atlatmasından sonra dengeler yine değişti. Survivor 28 haziran ödül oyunu kim hangi takım kazandı ? Survivor 2019’un son ödül oyunu ne oldu ve kazanan takım siyah mı beyaz mı? Finale bir adım daha yaklaşırken Dominik Adası’nda olanlar nefes kesti.

Survivor 28 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı Son Ödül Oyunu 2019

Survivor 28 Haziran 2019 Neler Oldu ?

Finale artık sayılı saatler kala adada neler yaşandı? Şampiyonun açıklanmasına az bir zaman kala siyah takımın dokunulmazlık oyunu kaybetmesi moral olarak çok etkiledi. Yusuf’un Bora ile vedalaşma sahnesi ise nefesleri kesti. Adada son defa uyanan Bora 27 haziran akşamı çıktığı sms oylamasında Okay’a karşı yenilerek adaya veda etme kararına saygı duymuştu. Gözlerini bu sabah son kez Dominik Adası’nda açan Bora en yakın arkadaşı dert ortağı Yusuf ile sarılarak son sözlerini söyledi. Helikopteri hazır olan Bora Survivor ekibi tarafından alınarak adadan ayrıldı. Bu akşam saatlerinde evinde Survivor 2019 yarışma programını izleyecek olan Bora’nın ayrılmasına tüm Türkiye hüzünlendi. Son zamanlarda Yusuf ile kavgaları ile gündemde olan yarışmacı kendisinin eleneceğine hiç ihtimal dahi vermiyordu. Özellikle yanına Seda’yı alarak Yusuf’a karşı yaptığı planlar onu yok etti.

Survivor 28 Haziran 2019 Neler Oldu

Survivor 28 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ?

Survivor 28 haziran 2019 son ödül oyunu kim hangi takım kazandı ? Bir sezonun daha kapısını kapatan TV8 için bu yılın pek iyi geçmediğini söyleyebiliriz. Özellikle Türkiye-Yunanistan olarak iki tarihi rakibi karşı karşıya getiren Tv programı pek tutmadı. Geçtiğimiz sezonlarda ilk üçten ayrılmayan liderliği zor bırakan TV8 bu yıl aynı başarıyı yakalayamadı. Gelecek sezonda çok daha farklı bir Survivor olacağını söyleyen Acun Ilıcalı artık yeni yarışma programları bulması gerekiyor.

Survivor 28 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı 2019

Survivor 28 haziran kazanan takım kim sorusuna kulislerden gelen tüyolar ile cevap vereceğiz. Siyah takımdan ayrılan Bora’dan sonra Yusuf çok yalnız kaldı. Güçlü bir gücün elenmesi beyaz takımın yüzünü güldürdü. Son zamanlarda iyi bir trend yakalamış olan beyaz takım, siyah takım içerisinde çıkan iç savaşı fırsat bilerek darbelerini ardı ardına indirdi. Finale saatler kala eledikleri Bora ile 28 haziran akşamı ödül oyunundaki şanslarını fazlası ile arttırdı. Çekimlerden aldığımız tüyolara göre beyaz takım üç yada dört fark ile gecenin kazanan takımı oldu. İşte o anları özetleyen fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2019