Survivor 3 Mart Fragmanı Türkiye Romanya Rövanş Oyunu Yarışması Kim Kazandı

Survivor 3 Mart Cumartesi Fragmanı Türkiye Romanya Rövanş Karşılaşması Yarışması Kim Kazandı…Acun Ilıcalı Survivor’da yarışmacılara bir şans daha verdi. Türkiye Romanya yarışmasının rövanşının olacağı müjdesini verdi. Acun Ilıcalı konseyde yarışmacılara bu müjdeyi verdi. Cumartesi yayınlanacak olan rövanş oyununu bu sefer kim kazanacak?

3 Mart cumartesi akşamı Tv8 de yayınlanacak olan Türkiye Romanya rövanş oyununu geçen sefer kim kazanmıştı?Ödül oyununda büyük bir yemek ödülü kazanan takım kim oldu? Survivor 3 Mart yarışmasında kazanan taraf Romanya mı Türkiye mi oldu?

Geçen ki Türkiye Romanya karşılaşmasında Türkiye’yi temsil edecek taraf ünlüler olmuştu. Roanya ile karşılaşan ünlüler takımı ilk başta üstün konumda olsa bile yarışma sonuna doğru Turabi’nin ardarda kaybetmesiyle geriye düştüler. Türkiye ekibi geriye düşünce Romanya takımı da başarısını kanıtlar nitelikte maç sonunda durum 10-8 oldu.

Rumen takımı Türkiye’yi 2 farkla yenmiş oldu. Survivor Türkiye Romanya için rövanş oyunu zamanı. Bu sefer Türkiye’nin kaybetmeye tahammülü yok. Bu yüzden de kazanmak zorundalar. Bakalım bu sefer kazanan taraf kim olacak? Sizce Romanya mı yoksa Türkiye mi kazanır? Bu sefer de yemek ödülünü Türkler kazanır diye umuyoruz.

3 Mart cumartesi Türkiye Romanya rövanş karşılaşması televizyondan hemen sonra sizlerle konumuzda paylaşacağız. İlk maçı 10-8 kaybeden Survivor 2018 ekibi Romanya karşısında rövanşı almak istiyor..

3 Martta All Star Romanya karşısına çıktı. Bu sefer rövanş maçını aldılar ve TÜRKİYE KAZANDI. 

Survivor Türkiye ile Romanya arasında oynanan akşam yemeği ödüllü rövanş oyunu 10-6 Türkiye’nin oldu. İki takım 11. bölümde da karşı karşıya gelmiş ve oyunu 10-8 Romanya kazanmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=EHhTB6Okjos

https://www.youtube.com/watch?v=YQkLhO53IXc

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Nasil öyle bir all Star olur

  2. Umarim all star her iki oyunuda kazanir.Hem gonulluleri hem Romanyayi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.