Survivor 30 Mayıs Araba Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Yusuf Sakatlandı Durumu Nasıl

Hikmet’in ciddi sakatlık geçirip diskalifiye olduğu parkur kaldırılmıştı Survivor 30 mayıs araba ödül oyunu kim kazandı arabaya yaklaşan takım siyah mı beyaz mı bireysel oyunu kim kazandı. Parkurda Yusuf sakatlandı sağlık durumu nasıl yarışmaya devam edecek mi ?

Survivor 30 Mayıs Araba Ödül Oyunu Kim Kazandı Yusuf Sakatlandı Durumu Nasıl

Survivor 30 mayıs araba ödülü kim kazandı yarışmada neler yaşandı ? Siyah ve Beyaz takım arasında oynanan oyunda sakatlıklar bitmiyor. Yükseltilen tehlike limitleri her bölümde büyük küçük sakatlıklara neden olmaya başladı. Elenen yarışmacılardan sonra kalan gözü daha kara yarışmacılar ve açlıkların vücudu etkilediği 30 mayıs Survivor günü sinirler gerildi.

Survivor 30 mayıs araba ödülü kim kazandı

Survivor 2019 verilen Arabanın Markası Modeli ve Fiyatı Nedir ?

Siyah ve Beyaz takım arasında oynanan ödül oyunu akabinde bireysel olarak devam ediyor. Arabanın sahibi sadece bir kişi oluyor. Verilen araba son zamanların yeni teknolojisi elektrik destekli Hybrit motora sahip Toyota Corolla. Türkiye piyasa ederi 170.000 TL olarak sıfırının showroom fiyatı var. Son zamanlarda artan döviz kurları nedeni ile fiyatı 2 kat artan arabalar arasında bulunuyor. Fiyatı dolayısı ile parkurlarda yarışmacıların odak noktası olan arabayı kazanabilmek için yarışmacılar kıran kırana mücadele veriyor.

Survivor 2019 verilen Arabanın Markası Modeli ve Fiyatı Nedir

Hikmet’i kaybettiğimiz Survivor araba oyununda bedel ödemeye devam ediyoruz. 30 mayıs 2019 günü yarışma programında Yusuf sakatlandı ! Engeli atlayarak geçmeye çalışan Yusuf yere düştü. kalçasından aldığı darbe ile olduğu yerde kalan Yusuf’a ne oldu ? Yarışmayı durdurup sahaya inen sağlık görevlileri Yusuf’a soğuk sprey ile müdahale etti.

Survivor 30 mayıs kim kazandı

30 mayıs akşamı Yusuf’un sakatlığında ciddi bir şey olmadığı bilgisi an itibari ile bize ulaştı. Finale kalabilmesi büyük ihtimal olan Yusuf geçirdiği küçük sakatlık ile hastaneye gitmeden kurtuldu. Biraz daha dikkatli olmasını temenni ediyoruz. Hızın arttırılması için göz ardı edilen dikkat konusu ciddi sakatlıklara neden oluyor.  Survivor 30 mayıs araba ödül oyunu kim kazandı kim kime karşı mücadele verdi ? Kavga’da sizce kim haklı ? Konuşulanlarda kimi tutuyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2019