Survivor 4 Haziran İletişim Ödülü Kim Kazandı ? Bayramda Kim Ailesi ile Görüştü ? Kim Elendi

Gerçekten zor şartlar altında yaşayan yarışmacılar için bu akşamki ödül hepsinden daha değerli. Bayram günü Survivor 4 haziran iletişim ödülü kim kazandı bayramda kim ailesi ile görüştü ? Siyah takım ile Beyaz takım arasında oynanan Survivor 4 haziran hangi takım kazandı çok merak ediliyor. Çekimlerden gelen haberleri size aktaralım. Survivor 4 haziran kim elendi ?

Tüm ödüllerden daha değerli olan Survivor 4 haziran iletişim ödülü kim hangi takım kazandı ? Sevdiklerinden uzak bir sezon geçirmek hiçte kolay değil. Yemek ve araba ödüllerine bile iletişim ödülü kadar sevinmiyor yarışmacılar. Geçtiğimiz sezonlarda ailesini özlediği için elenmek isteyen yarışmacılara dahi şahit olduk. Survivor’un en acıklı sahnelerini hep iletişim ödül oyunlarından sonra kazanan takım ile çektik. Kaybeden takım psikolojik olarak çökerken kazanan takım ise duygu patlaması yaşıyor.

Survivor 4 Haziran İletişim Ödülü Kim Kazandı Bayramda Kim Ailesi ile Görüştü Kim Elendi

2019 Survivor 4 haziran hangi takım kazandı ?

Siyah takımın üstünlüğü beyaz takıma karşı sürmeye devam ediyor. Gecenin ödülünü alan da yine Siyah takım oldu. Ancak bayram dolayısı ile iki takım da ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Durum 7-9 oldu. Ancak günün sonunda gülen siyah takım oyuncuları beyaz takım ile bayramlaşmayı ihmal etmedi. Gecenin olayı ise Yusuf’un sağlık durumu.

Survivor 2019 4 haziran kim elendi

Sakatlanan Yusuf’un sağlık durumundaki belirsizlik devam ederken 4 haziran akşamı gelen haber sevindirdi. Sakatlık geçiren Yusuf’un durumunun ciddi olmadığını Hikmet gibi elenme söz konusu olmadığını bizzat Acun açıkladı. Hikmet sakatlığı nedeni ile diskalifiye olmuştu. Zorlaşan parkurlar ile sakatlanan Yusuf’un sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Alt bacak kemiğini düşerek tahtaya vuran Yusuf’a ilk müdahale soğuk sprey ile sağlık görevlileri tarafından yapıldı.

2019 Survivor 4 haziran hangi takım kazandı

2019 Survivor 4 haziran kim elendi ?

İyi kötü ada hayatlarını devam ettiren yarışmacıların en korktuğu ise dokunulmazlık oyunu sonunda elenmek. Son zamanlarda oyun kaybetmesi ile takım arkadaşları tarafından büyük eleştiri alan Büşra eleme adayı olmuştu. Rakibi ise Okay. Survivor 4 haziran eleme konseyi sonucunu Acun Ilıcalı açıkladı. Beyoğlu Noter’i tarafından yapılan halk oylaması sonuçları geldi. Çekimlerin canlı olmadığı 2019 Survivor 4 haziran kim elendi ?

Survivor 4 haziran Büşra Elendi

Dizi setinden aldığımız resmi olmayan kaynaklara göre adadan ayrılan kişi belli oldu. Çok başarılı geçmişe sahip Büşra rakiplerine karşı güçsüz kaldı. Sosyal medya da Büşra’nın elenmesi üzerinde baskı yapınca eleme konseyini kazanan ismin Okay olduğunu tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Tv kanallarında her şey reyting üzerine kuruludur. Kulisten gelen haberler de bunu doğruladı ve gecenin elenen ismi Büşra oldu. Kendisine hayatında Survivor’dan önce olduğu gibi başarılarının devamını diliyoruz. Survivor 4 haziran kim elendi

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.