Survivor 5 Haziran 2019 Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Hangi Takım Ödülü Aldı ? Ödül Ne

Eleme konseyinden sonra bir hafta boyunca rahat olan yarışmacılar 5 haziran çarşamba günü ödül oyunu için yarıştı. Survivor 5 haziran 2019 ödül oyunu kim kazandı hangi takım ödülü aldı gecenin özeti. Survivor 5 haziran 2019 özeti niteliğindeki yazımızı yayınladık. 2019 Survivor 5 haziran ödül ne ? Baklavayı hangi takım kazandı.

Zorlu bir eleme gecesi geçiren Okay ve Büşra ikilisinden adaya veda eden isim Büşra oldu. Bu gün ise yeni bir güne uyanan yarışmacılar hazırlanan parkuru görünce çok şaşırdı. Farklı bir parkurda 5 haziran ödül oyunu oynayacaklardı. Peki ama canlarını dişlerine takıp koştukları bu oyunda ödül neydi ? Survivor 5 haziran ödül oyunundaki ödül ne hangi takım kazandı ?

Survivor 5 Haziran 2019 Ödül Oyunu Kim Kazandı Hangi Takım Ödülü Aldı Ödül Ne

Siyah takım ile beyaz takım arasında kıran kırana yarış devam ediyor. Ancak Beyaz takımdan elenen pasif oyuncu Büşra’dan sonra yarışmacılar daha güçlendiğine inanıyor. Sonuna yaklaştığımız Survivor’un yarışmacıları bir bir eleniyor geriye kalanlar ise en güçlüleri en dişlileri olacak. Sonuçta bireysel dokunulmazlık oyunları onların kaderlerini belirliyor.

Survivor 5 haziran kim kazandı

Sosyal medyada şuan en çok fanatik toplamış yarışmacı Yusuf olarak görülüyor. Dolayısı ile finale kalması ve yılın şampiyonu olması büyük ihtimal. TV8 Acun ekibi böyle bir hata yapmazdı ancak Survivor 5 haziran kim kazandı fragman konusunda tüyo verdi. Fragmanı konumuzun sonunda bulabilirsiniz. Orada çok ince bir ayrıntı var. Çekimlerin canlı olmadığı hatta zaman zaman günlük bile yapılmadığını biliyoruz. Sizlere bir tüyo vermek istiyorum. Fragmandaki Bora’nın konuşmasını dinlerseniz 2019 Survivor 5 haziran ödülü hangi takım kazandı anlayacaksınız.

Survivor 5 Haziran Ödül Ne 2019

Survivor 5 Haziran Fragmanındaki Tüyo

Bora parkurdan sonra adaya döndüğünde isyan ettiği röportajı fragmana eklendi. Ekibin gözünden kaçmış olması gerek ki  Bora açık açık ” oyuna da yansıtmamız gerekiyordu ” sözlerini sarf ediyor. Sizlere gönül rahatlığı ile 5 haziran akşamı kazanan takımın Siyah olduğunu açıklayabilirim. Tüm gecenin reytinglerinin hangi takım kazandığı üzerine kurulu olması TV8’in en büyük hatası oldu. Sanıyoruz ki bu hatayı dizihaberi.tv ailesi olarak bizden başka kimse fark etmedi. Ayrıca fragman içerisinde çalan şarkıda Baracuda dediği sırada Yusuf’un gösterilmesi psikolojik olarak yarışmacıya rant sağlayabileceği açısından etik olmadı.

Survivor 5 haziran hangi takım kazandı

Survivor 5 Haziran Bora Yusuf’u kıskanıyor

Efendiliğinden çıkmayan Yusuf’u her akşam kıskanan ve bunu açık açık belli eden bir de Bora’mız bulunuyor. Bora sana buradan yeter artık diye seslenmek istiyoruz. Eğer halkın sms oylarını toplamak istiyorsan biraz daha farklı davranmak gerekiyor bu şekilde Yusuf’un oylarına çalışmış oluyorsun. Bora isyan ederken Yusuf ise finale doğru bir adım daha yaklaşmasını kutluyor. Survivor 5 haziran özeti olarak kısaca hangi takım diye soracak olursanız. Survivor 5 haziran kim hangi takım kazandı ödül ne ? Fragmanı izleyin ve Bora’nın sözlerine dikkat edin. Kazanan takım siyah oldu. Kazanan siyah takım bayram baklavası yiyerek enerji depoladı.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.