Survivor 6 Haziran 2019 Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Hangi Takım Ödülü Aldı ? Ödül Ne

Bayramın son günü 6 Haziran’da ailelerinden uzak Dominik adasında neler oldu ? Merak edilen Survivor 6 haziran 2019 ödül oyunu kim hangi takım kazandı ? Survivor 6 haziran ödül ne yarışmacılar ne için yarıştı ve adasına sevinerek giden hangi takım oldu ?

Siyah ve Beyaz takım olarak ikiye ayrılan yarışmacılar 6 haziran ödül oyunu için yarıştılar. Survivor 6 haziran 2019 ödül oyunu kim kazandı hangi takım ödülü aldı ve ödül neydi ? Siyah takımın performans patlaması yaşadığı bir gün oldu. Beyaz takım artık siyah takımı yenemeyeceğini düşünüyoruz. Özellikle son eleme oyununda yarışmaya veda eden Büşra’dan sonra artık zayıf oyuncularının kalmamış olması onları daha güçlü gösteriyor.

Survivor 6 Haziran 2019 Ödül Oyunu Kim Kazandı Hangi Takım Ödülü Aldı Ödül Ne

Parkurda rüzgarın çıkması yarışmacıları etkiledi. Özellikle atış sırasında çıkan rüzgar frisby kontrolünü oldukça zorladı. Seda ise atışları yapamadığı için takımından çok ciddi tepki gördü. Kendisini her ne kadar savunmaya çalışsa da takım arkadaşları tarafından takdir edilmedi. İyice psikolojisi bozulan Seda takımına puan kazandıramadı. Survivor 6 haziran gecesinde yaşananlar devam ediyor…

Survivor 6 haziran hangi takım kazandı

2019 Survivor 6 haziran ödül oyunu kim kazandı ?

Yarışmacıların iyi bir dokunulmazlık oyunu kazanabilmeleri için beslenmesi gerekiyor. Bunun için ödül oyunları onların dokunulmazlık oyunu için büyük şansı olarak görülüyor. Kazanan takım hem psikolojik olarak motive olurken hemde fiziken beslendikleri için iyi performans sergileyebiliyorlar. Bu akşamın kazanan takımı kendisini eleme oyunu için iyi beslenmiş ve enerjik hissedecek çünkü bu akşamın ödülü çok büyük.

Survivor 6 haziran kim kazandı

2019 Survivor 6 haziran ödül ne ? 

Yarışmacılar bu akşam yemek için yarışıyor. Ancak bu yemek öyle tek gecelik bir yemek değil. 2019 Survivor 6 haziran kazanan takım ödülü erzak olacak. Adalarına bir çanta dolusu erzak ile dönecek takıma idareli kullanmaları durumunda üç gün yetecek kadar erzak var. Adanın en zor yanlarından birisi açlık ile mücadele. Bunun için Seda’nın üzerine gelen takım arkadaşları ile anlaşamayan Seda bu haftanın zayıf halkası olarak göze batıyor. Takımının dokunulmazlık oyununu kaybetmesi durumunda Seda’nın adının yazılması büyük ihtimal.

Survivor 6 haziran ödül ne erzak oyunu kim kazandı

Survivor 2019 6 haziran kazanan takım siyah oldu. Çekimlerin gündüzden tamamlandığı yayının gece verildiği Dominik’te neler olacağını tahmin etmek çok kolay. Kulislerde çekimleri tamamlanan bilgiler yayından önce yayılıyor. Erzak oyununu kim kazandı diye merak ediyorsanız siyah takım olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yarışma aşamasında neler oldu nasıl bir gün geçti ayrıntıları bu akşam 20:00 itibari ile TV8 kanalında. Haftanın dokunulmazlık oyununu ip ile çekiyoruz. İşte size bu akşam olacaklardan küçük bir kesit 89. bölüm fragmanı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.