Survivor 6 Nisan Cuma Ödül Oyunu Hangi Takım Kazandı Ünlüler Mi Gönüllüler Mi?

Survivor 6 Nisan Cuma Ödül Oyunu Hangi Takım Kazandı Ünlüler Mi Gönüllüler Mi? Survivor 2018 programında takımlar değiştikten sonra oyunlar daha çekişmeli geçmeye başladı.  Her yarışma kıran kırana geçiyor ve her iki takımda güç bakımından eşit olduğu için sonuçlar arasında uçurum olmuyor.

Survivor 2018 6 nisan cuma günü ödül oyunu oynanıyor. En iyi kadın ve erkeğin belirlendiği yarışmanın da yapıldığı Survivor 2018 de bu hafta da haftanın iyileri değişmeyecek mi? Önceki hafta haftanın en iyi performansının belirlendiği yarışmanın kazananları bu hafta kim olacak? Sizlerle bilgileri paylaşacağız.

CUMA OYNANAN ÖDÜL OYUNU SAHİBİ TAKIM ÜNLÜLER OLDU. 10-6 SKOR İLE.

Survivor 2018 6 Nisan cuma günü olanları geçen haftaya göre değerlendirelim.  Geçen hafta iletişim oyununu kaybedince morallari düşen Gönüllüler, ödül yarışmasına hırsla başladı. 6 Nisan cuma günü de ödül oyununda gönüllüler All Stara üstünlük sağladı. Ödül oyununu 10-6 gönüllüler kazanmıştı. Gönüllüler ödülü kazandı ve diğer oyunlara motive oldular.

Cumartesi günü ödül oyununu kazanan takım pazar günü dokunulmazlık oyununu kazanmak için daha kuvvetli oluyor. 6 Nisan cuma günü de Survivor 2018 de artık ünlüler ve gönüllüler takımları var. Bu hafta ilk kez bu takımların yarışması oluyor. Cumartesi ve pazar dokunulmazlık oyunu ile ilk kez karışık olarak olarak oynanan oyunlar sonucu birisi elenecek. Bu haftanın tüm detaylarını konumuzda paylaşacağız. Sizce bu haftanın kazananları kimler olacak?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.