Survivor 69. Bölüm Konuğu Nusret Atakan ile Yarışması

Acun Ilıcalı sürekli yıldızları programında konuk etmeye devam ediyor. Tüm yarışmacılara arkanızı dönün dediğinde sürpriz geliyor ve Survivor 69. bölüm konuğu Nusret geliyor. Açlığın son raddesinde olan oyuncular etin kokusunu şimdiden alıyorlar. Gecenin sürprizi ise Nusret’in yarışmaya dahil olması.

Nusret’in spora ilgisini bilmeyen yoktur. Parkuru gördüğünde ise rakibim kim diye soruyor. Survivor 2019’un güçlü rakiplerinden Atakan’a karşı bir parkur yarışmayı kabul eden Nusret hızlı bir giriş yapıyor. Gecenin en dikkat çekici trajik olayı ise dünyaca ünlü et restorantı zincirlerine sahip Nusret’in havuzdan çıkarken bir yandan güneş gözlüğünü takması oluyor. Aklımıza Kurtlar Vadisi’ndeki Pala geliyor. Atakan’a karşı yarışan Nusret kazanan taraf oluyor aynı zamanda.

Nusret Atakan’a karşı Survivor yarışmacısı

Başta rakibi olan Atakan’a centilmenlik için mangalını kuruyor. Tüm yarışmacılara bir et ziyafeti hazırlıyor. Bayram eden adadaki Türk yarışmacılar Nusret’in etlerini yedikten sonra kum ile Nusret’e tuz dökme hareketi yaparak mutlu anlara sahne veriyorlar.

Yarışmanın tamamı bu akşam yayınlanacak Survivor Nusret’in yarıştığı sahne olarak TV8’de yayınlanacak. Sizin için yarışmadan bir bölümünü içeren fragmanı konumuzun sonunda yayınladık. Nusret Atakan’a karşı bölümünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Acun Ilıcalı ve ekibine bu güzel gösteri için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Nusret’in yarıştığı parkur tüm dünyada sosyal medya fenomeni olacak. Nusret’in özel jet ile adaya gelişi ve Acun ile motor yolculuğu ise izlemeye değer.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019