Survivor Elif Şadoğlu Kimdir? 2018 Yeni Gelen All Star Elif Şadoğlu Bilgileri

Survivor Elif Şadoğlu Kimdir? 2018 Yeni Gelen All Star Elif Şadoğlu Bilgilerini resimlerini ve instagram hesabını sizlere buradan paylaşacağız. 2018 All Star kadrosuna dahil olan Elif Şadoğlu bilgileri kimdir biyografisi ve merak edilen tüm bilgileri sizler için burada sunulacaktır.

Survivor 2018 All Star kadrosuna yeni gelen Elif Şadoğlu Kimdir? 2018 Survivora Yeni Gelen All Star kadrosuna giren Elif Şadoğlu Bilgilerini sizler için araştırdık resimlerini ve instagram bilgilerini paylaşıyoruz buradan.

Daha önce Survivor 2017 yarışmasına  katılmış ve gönüllüler takımında yer almış olan Elif Şadoğlu bu sezonda All Star takımına dahil olarak bir sürpriz yaptı izleyenlere. Peki Kimdir Elif Şadoğlu?

Survivor Elif Şadoğlu Kimdir? 2018 Yeni Gelen All Star Elif Şadoğlu Bilgileri

Elif Şadoğlu 1992 yılında İstanbulda doğmuştur. Vucüt sporların ailgi duyup bu konuda kendisini geliştirmeye başlamıştır. Elif Şadoğlu, 2014 yılında Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olarak adını önemli ölçüde duyurmuştur. 21. haftada daha önce katıldığı Survivor’dan elenen Elif Kadıoğlu bu sezonda oldukça iddialı bir giriş yapmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor Elif Şadoğlu Kimdir? 2018 Yeni Gelen All Star Elif Şadoğlu Bilgileri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018