Survivor Hikmet iyileşti mi? Yarışmaya ne zaman dönecek?

Survivor Hikmet iyileşti mi? Yarışmaya ne zaman dönecek?

Survivor hikmet son durum ne? Survivör hikmet elendi mi yarışmaya devam edebilecek mi?

Survivor’ın yayınlanan 73. Bölümünde Hikmet ile Yusuf karşılaştıkları sırada Hikmet kötü bir kaza geçirir. Parkurda düşerek dizini engele vuran Hikmet’in acı içinde kıvranırken takım arkadaşları göz yaşlarını tutamadılar. Hikmet acı içerinde kıvranırken Survıvor hayatını sonlandırdığını dile getirirken Survıvor sunucusu Acun Hikmet’i teselli edip sakinleştirmek için çaba sarf ediyor. Parkurda düşen Himmet sağlık ekiplerince müdahile edilip ambulans ile hastaneye kaldırıldı .

İzleyiciler Hikmet’in sağlık durumunu merak ederken aynı zamanda Hikmet’in yarışmaya devam edip etmeyeceğini de merak ediyorlar. Hikmet’in yarışmaya dönüp dönmeyeceği   kararını sağlık kuruluşundaki doktorların verebileceğinden ve hastaneden her hangi bir haber gelmemesi sebebiyle Acun Ilıcalı konu ile ilgili Hikmet’in durumunun iki üç gün içerisinde belli olacağını söylemiştir. Acun Ilıcalı, ada konseyinde Hikmet’in sakatlığı ile ilgili açıklama yaptı. Acun Ilıcalı, doktorların yaptığı değerlendirmeler neticesinde Hikmet’in yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi. 

Hikmet Tuğsuz İnstagram hesabından sevenlerine Survivor’dan ayrıldığını duyurdu

Survivor Hikmet Tuğsuz Kimdir ?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında dünyaya gözlerini açmıştır. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun olarak üniversite eğitimini tamamlayan Hikmet, spor ile ilk olarak ilkokula giderken 4. sınıfta spor ayakkabısı ödülllü bir yarışmaya katılarak tanışmıştır. Sporda başarılı olduğunu gören Hikmet kendisini spora adamıştır.

Bir çok yarışmaya katılıp  başarılı olan Hikmet milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirilmiştir.Bu branşta yıllarca bileğini büken biri bulunamamış ve şampiyon olmuştur. Atletizmin bir branşında dereceleri bulunmaktadırve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynamıştır. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etmiştir.Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor Hikmet iyileşti mi? Yarışmaya ne zaman dönecek? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2019