Suyun Hafızası Dizisi Oyuncuları Kimler? (Bergüzar Korel – Kaan Urgancıoğlu)

Suyun Hafızası Dizisi Oyuncuları Kimler? (Bergüzar Korel – Kaan Urgancıoğlu)…  Bergüzar Korel ve Kaan Urgancıoğlu Suyun Hafızası dizisinde buluşuyor. İki başarılı oyuncunun başrolleri paylaşacağı Suyun Hafızası dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Bergüzar Korel ve Kaan Urgancıoğlu’nun yeni dizisi olan Suyun Hafızası Ay Yapım tarafından hazırlanıyor. Kara Sevda dizisindeki Emir karakteri ile akıllara kazınan kötü adam rolünü canlandıran Kaan Urgancıoğlu yeni dizisinde nasıl bir karakterle karşımıza çıkacak?

Son olarak Vatanım Sensin dizisinde rol oynayan Bergüzar Korel oynadığı Azize karakteri ile oyunculuğunun zirvesine çıkmıştı diyebiliriz. Bergüzar Korel yeni projesi için Ay Yapımla anlaştı. Yeni dizisinde Bergüzar Korel dizisi bilgileri aşağıda konumuzun devamında…Suyun hafızası dizisi Bergüzar Korel ve Kaan Urgancıoğlu

Suyun Hafızası dizisi Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

Kaan Urgancıoğlu 1981 yılında İzmir’de doğdu.  Liseden sonra üniversite için İstanbul’a geldi. Marmara Üniversitesinde Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü okudu. Kaan Urgancıoğlu üniversite eğitiminin yanında sinema eğitimi de almıştır. Bu yüzden de kendi bölümüne adapte olamayıp 7 yılda bitirmiştir.

2002 aile dostları olan ünlü oyuncu Demet Akbağ‘ın tavsiyesi ile oyunculuğa başladı. Kaan Urgancıoğlu, Kanal D de Karaoğlan adlı dizide başrol oyuncusu oldu ve ilk oyunculuğuydu. Karizmatik ve yakışıklı oluşu onu oyunculukta yüksekle çıkarır tabi ki başarılı bir oyuncudur aynı zamanda.

Kaan Urgancıoğlu birçok sinema ve dizi yapımlarında da rol aldı. 2003 yılında Kampüsistan, Seni Çok Özledim, Sessiz Gece, Yeniden Çalıkuşu, Ah Polis Olsam, Gülpare, Tutsak, Limon Ağacı, Ayrılık, Dürüye’nin Güğümleri, Bir Ömür Yeter, Leyla ile Mecnun, Acayip Hikayeler, Düşman Kardeşler, Aşk, Filinta  dizilerinde rol aldı. Son olarakta Kara Sevda dizisinde Emir karakterine hayat vermişti. 2005 yılından itibaren de filmler de rol almaktadır.

Suyun Hafızası dizisi Bergüzar Korel Kimdir?

Bergüzar Korel 1982 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Üniversiteden önce profesyonel takımlarda voleybol oynamıştır. Okul hayatı boyunca kısa film ve tiyatrolarda rol aldı. 1998 yılında Kırık Hayatlar dizisi ile oyunculuğuna adım attı. 2005 yılında Kurtlar Vadisi Pusu Irak filminde Leyla’yı canlandırmıştı. Zeytin Dalı dizisinde rol aldı.

Asıl ününü Halit Ergençle başrol oynadığı Birbir Gece dizisi ile yaşadı. Bu dizideki rolü ile de 2006 Altın Kelebek En İyi Kadın Oyuncu ödülü kazandı. Sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol almaktadır. İnstagram hesabında sürekli sosyal mesajlar yayınlamaktadır.

Halit Ergençle evlidir. Ali adınla oğulları vardır.Tolgahan Sayışman’la  Aşk Geliyorum Demez filminde rol aldı. 2009 yılında Çocuktan Al Haberi programını sundu. Bitmeyen Şarkı, Muhteşem Yüzyıl, Karadayı, Vatanım Sensin dizilerinde rol aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018