Tarantula adını hangi ülkedeki şehirden aldı İtalya Meksika Kanada Mısır

Bir Teleskop Yardımıyla Keşfedilen İlk Gezegen Jupiter Satürn Uranüs Neptün Doğru Cevap Uranüs olacaktı.

Tarantula adını hangi ülkedeki şehirden aldı İtalya Meksika Kanada Mısır İtalya Tarantula örümcekleri genellikle Mısırda meşhurdur.. Ancak adını İtalya da olan bir şehirden almıştır. Tarantula adını hangi ülkedeki şehirden aldı İtalya Meksika Kanada Mısır

27 yaşındaki yarışmacımız Nihal Büyükdereci, aslen Rizeli. Bir senelik evli olan Nihal Hanım, Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümü mezunu. Beş senedir anasınıfı öğretmenliği yapan Nihal Hanım’ın yarışmadaki ilk hedefi ilk iki soruyu geçebilmek.

Nihal Büyükdereci Kim Milyoner olmak ister

Babür İmparatorluğunun ilk hükümdarı Babürün anlamı nedir Kaplan Şahin Fil Ejderha gibi seçenekler sunuldu ama sorunun bölgesi Hindistan olunca o bölgedeki en önemli ve en asil hayvanlardan birisi Kaplan olduğu için doğru cevap Kaplan olacaktı..

Babür İmparatorluğunun ilk hükümdarı Babürün anlamı nedir Kaplan Şahin Fil Ejderha  Cevap: Kaplan

Yarışmaya Kırklareli’den katılan 31 yaşındaki Ulaş Bahçuvan, Lüleburgaz’da kendi manav dükkânını işletiyor. İki senelik evli olan Ulaş Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla eşiyle birlikte tatile gitmek istediğini söylüyor.
Ulaş Bahçuvan Kim Milyoner olmak ister

1 Aralık 2018 Sonraki Kim Milyoner olmak ister yarışmacısı kim oldu: 19 yaşındaki yarışmacımız Selcan Terzi, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Özel bir spor akademisinde beden eğitimi öğretmenliği bölümü okuyan Selcan Hanım, aynı zamanda bir beyaz eşya mağazasında satış danışmanı olarak çalışıyor. Selcan Hanım, yarışmadan güzel bir meblağ ile ayrılmak istiyor.

Aslen Sinoplu olan 47 yaşındaki yarışmacımız Murat Karahan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Evli ve iki çocuk babası olan Murat Bey, yarışmaya kızının başvurusu üzerine katılıyor. Şehir Hatları “Barış Manço” vapurunda kaptan olarak çalışan Murat Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı çocuklarının eğitim hayatı için kullanmayı planlıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tarantula adını hangi ülkedeki şehirden aldı İtalya Meksika Kanada Mısır (2 Yorum)

  1. Kim Milyoner Olmak İster Verlişin Gözel Suaların ÇAVABI: Tarantula Adını Hangi Ülkedeki Şeherden Aldı ÇAVAB: İTALYA☀️

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2018